شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1474

51,994 عقارات أخرى
  • 5

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140 متر شارع أبو المحاسن – المهندسين

    عقارات حماد logo image

    شارع ابو المحاسن الشاذلي, العجوزة, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٦٦٬٠٠٠ جنيه

    لوجار١٤٥م بسعر اللونش موقع مميز استلام ٢٠٢٧ تقسيط

    Vida Solutions logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٥٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تولوا او ويست موقع مميز

    Element logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري علي لاندسكيب مباشرة في بالم هيلز

    Premises logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٥٣٬٢٧٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تمليك للبيع في الدقي

    آل المصري جروب logo image

    شارع الحسين, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالشيخ زايد مساحة 140م موقع مميز اقساط

    property hills Elite logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٤٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر مش هيتكرر تاني للبيع في بيت الوطن

    El-Nemr LTD logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقةبنتهاوس سوبر لوكس كمبوند جاردن هيلز6اكتوب

    ياسر هلال logo image

    جاردن هيلز اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز فيو ع ميدان الافق الترا مودرن بالمطبخ

    Compact Real Estate Company logo image

    جنة 1, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٤٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 193م متشطبة RTM فيو خيالي ع central park

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٧٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140 متر شارع أبو المحاسن – المهندسين

    عقارات حماد logo image

    شارع ابو المحاسن الشاذلي, العجوزة, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق اكتوبر المربع الذهبي -مسلسل 2

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دقائق من الحصري و دقائق من محور التحرير فوري

    Sun Gate  Real Estate logo image

    المحور المركزي, الحي الثامن, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٨٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تولوا او ويست موقع مميز افضل سعر

    Element logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140 متر شارع أبو المحاسن – المهندسين

    عقارات حماد logo image

    شارع ابو المحاسن الشاذلي, العجوزة, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٩٨٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع أستلام فورى متشطبة أمام مدخل الشيخ زايد4

    متصدر

    Crown Developments logo image

    بيت الوطن, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٣٬١٩٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه 3/4 تشطيب استلام فوري في بالم هيلز

    Premises logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٥٤٬٦٤٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز ارضى بحديقه ومدخل خاص الترا سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    شارع 100 - الفيروز, الحي العاشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبة بالمطبخ فيولاندسكيب استلام فوري

    Summit Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٤٥٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع بشمال الرحاب نيو كايرو

    Bond & Key logo image

    شمال الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 180م ارضي مرتفع بجاردن بالمستثمرين لقطه

    Next Level Properties logo image

    المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بإطلالة مفتوحة في ماونتن فيو 1.1 – موقع مميز

    Smart Assets Real Estate logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٥٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٤٥٦٬٦٣٦ جنيه

    للبيع شقة استلام فوري بسعر اول الطرح مصر ايطاليا

    One Plus Consultants logo image

    فينشي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٣١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٤٩٬٢٣٠ جنيه

    فرصة مميزة شقة ٣غ استلام فوري بأقل سعركاش بالعاصمة

    Summit Real Estate logo image

    ميدتاون كوندو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140 متر شارع أبو المحاسن – المهندسين

    عقارات حماد logo image

    شارع ابو المحاسن الشاذلي, العجوزة, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع