شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1479

51,994 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٧٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة ارضى بجاردن 226م للبيع بماونتن فيو

    Property Hills Star logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٦ متر مربع

    ٣٤٬٦٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٧٠٬٦٠٠ جنيه

    المقصد 3 غرف استلام فوري متشطبه بالكامل فيو فيلات

    La Costa For Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٤٬١٦٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق 3 غرف للبيع متشطبة استلام فوري في التجمع

    Held Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٩٦٬٤٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة من حسن علام في التجمع بأقل مقدم

    Oaks Real Estate logo image

    سوان ليك قطامية, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٢٠٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 169م ارضي استلام فوري ريسيل في المقصد

    The Map Investments logo image

3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٣٣٬٠١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة, استلام قريب في القاهرة الجديدة

    Held Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٦٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة على حمام السباحة مباشرة في أفينيوز ميفيدا

    One Estates Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٩ متر مربع

    ١٠٨٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 150م - كفر عبده - شـارع معروف الرصافى

    Next Estate logo image

    شارع كفر عبده, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٤٢٬٥١٢ جنيه

    3غرف للبيع في المقصد استلام فوري متشطبه بالكامل

    La Costa For Real Estate logo image

3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٣٦٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في اللوتس الشمالي بالمطبخ والتكييفات

    Prime Company logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٥٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاضيه للبيع في مجموعه 98 بالرحاب قرب الخدمات

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع علي بن ابي طالب, الرحاب المرحلة الخامسة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٨٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع بالمطبخ والدريسنج بالتجمع الاول

    Al Maz Real Estate logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٦٧٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر3 غرف في التجمع بالجولدن سكوير بمقدم 5% فقط

    GCR Developments logo image

    سولاي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٬٣٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطبة 140م في ماونتن فيو بفيو مفتوح

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع استلام فوري ف كارمل بريم فيو

    Property Hills Star logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٤٧٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٨٢٬٦١٢ جنيه

    شقة 3 غرف + جاردن في Yaru بسعر مميز

    The Map Investments logo image

    كمبوند يارو العاصمة الإدارية الجديدة, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٣١٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 168م ريسيل بالسعر القديم استلام فوري في المقصد

    The Map Investments logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة Resale للبيع 145م سموحة - كومباوند مروج

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٩٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف دور اول استلام فوري اقساط حتى 2033

    The Map Investments logo image

3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٩٬٢٢٩ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 186م | 3 غرف | كمبوند جيوار الشيخ زايد

    Aqar Dayem logo image

    جوار, الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٦٠٬٧٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بجاردن خاصة في كمبوند في التجمع الخامس

    Held Real Estate logo image

3

    3

    ١٢٤ متر مربع

    ٩٧٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الزمالك \ شقة 320 م \ فيو النيل \ مفروشة بالكامل

    شارع الصالح ايوب, الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٠٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزه للمعاينة في التجمع الخامس من لافيستا

    Oaks Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ١٠٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي المتميز كومباوند رامو 150م اول

    الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 171م متشطبة كمبوند ذا أدريس ايست بأقل سعر

3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٤٤٬١٥٢ جنيه/متر مربع