شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1476

51,994 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٥١١٬٦٥٠ جنيه

    شقة 135م في الشيخ زايد باقل مقدم وتقسيط 10 سنوات

    Property Hills... logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٣٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥١١٬٦٥٠ جنيه

    شقة 135م في الشيخ زايد باقل مقدم وتقسيط 10 سنوات

    Property Hills... logo image

    أو ناين من ميقات للتطوير العقاري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٣٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في اكثر موقع مميز بسعر رائع بقسط ل 8 سنين

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٢٨٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سوبر لوكس في النرجس الجديدة

    متصدر

    El-Nemr LTD logo image

    اي انجل سيتي مول, النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع خطوات من التسعين بحري صريح ٢٢٠ م

    متصدر

    El-Nemr LTD logo image

    شارع ليلي مراد, الياسمين 5, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٢٥٬٠٠٠ جنيه

    قريب من سهل حشيش بمساحة 147م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    قرية الياسمين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٤٧ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬١١١٬٥٠٠ جنيه

    شقة 135م 3 غرف بانوراما بحر في IBIZA BAY

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٤٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٣٨٧٬٥٠٠ جنيه

    قريب من سنزو مول بمساحة 125م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٣٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٢٥٬٠٠٠ جنيه

    دقائق من المارينا بإطلالة حمام سباحة 147م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٤٧ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥١١٬٦٥٠ جنيه

    شقة 135م في الشيخ زايد باقل مقدم وتقسيط 10 سنوات

    Property Hills... logo image

    جاردن سيتي, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٣٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    موقع حيوي يقرّبك لكل حاجة 137م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٣٧ متر مربع

    ٨٣٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في اكثر موقع مميز بسعر رائع بقسط ل 8 سنين

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٢٨٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في اكثر موقع مميز بسعر رائع بقسط ل 8 سنين

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٢٨٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    مشروع يخدم كل احتياجاتك 106 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٠٦ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استمتع بإطلالة مفتوحة على حمام سباحة مساحة 122م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٢٥٬٠٠٠ جنيه

    قيمة حقيقية لكل متر 147 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٤٧ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٨٩٥٬٠٠٠ جنيه

    جيم وسبا لحياة صحية 122م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٩٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل علي شارع النزهه مباشرا فيو مميز

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٤١٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل علي شارع النزهه مباشرا فيو مميز

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٤١٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في اكثر موقع مميز بسعر رائع بقسط ل 8 سنين

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٢٨٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة 130م متشطبة بحديقة-الشيخ زايد-تقسيط

    Property Hills... logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٦٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في اكثر موقع مميز بسعر رائع بقسط ل 8 سنين

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٢٨٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٨٩٥٬٠٠٠ جنيه

    بلازا راقية بإطلالة حمام سباحة 122 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٩٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل علي شارع النزهه مباشرا فيو مميز

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٤١٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تصميم يضمن راحة بصرك 122م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع