شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1429

52,310 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٢٠٬٥١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة بالكامل بجوار مركز الجامعة الأمريكية

    Crafters Real Estate logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ١٢٣٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة غير مجروحة بفيو مفتوح

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تاج سيتي من مدينة مصر القاهرة الجديدة

    Property Hills Star logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بكمبوند بلوم فيلدز

    Gold Routes logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٣٣٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للصفوه 135م الترا لوكس بحديقه حرف L تقسيمه مميزه

    البوابة الثالثة - منقرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ابراج أيون مركز

    Flip logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجنينه ٢٠٠م جاردن ٨٠متر مميزه للبيع

    IHouse development logo image

    زايد 2000, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري غير مجروحة في تاج سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ١٨٢ متر مربع

    ٤٦٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٩٦٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورا شقة 3نوم في التجمع بأقل سعر+قسط 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    روك فيرا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٣٦٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ڤيو مفتوح تشطيب كامل فى مدينتى

    New Avenue Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٥٣٬٢٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في موقع مميز سوديك التجمع سكاي كوندوز

    New Avenue Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٩٨٬٧٦٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة 160 متر 3غرف في كمبوند جويا

    Property Hills Star logo image

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٣٬٥٠٧٬٠٠٠ جنيه

    شقق سكنية جاهزة بالكامل بجوار النادي الأهلي الرياض

    Crafters Real Estate logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٤٦٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه وبسعر لقطه 125م بحديقه الترا لوكس موقع مميز

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 130م للبيع كمبوند تمايا الشخ زايد بالتقسيط 0%

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كورتيارد أيون ماراكيز

    Flip logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    5

    ٢٣٢ متر مربع

    ٨٤٬٠٥١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٠٬٥١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة بالكامل بجوار مركز الجامعة الأمريكية

    Crafters Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ١٢٣٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري تشطيب كامل في باوراما الشروق

    New Avenue Real Estate logo image

    بانوراما الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بمقدم واقساط موقع مميز غير مجروحة

    New Avenue Real Estate logo image

    جراندا لايف, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الطابق الثالث جاهزة للاستلام فى ديستريكت 5

    New Avenue Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٦٥٬١١٦ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بموقع مميز جدًا في كورت يارد

    Flip logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٢ متر مربع

    ٧١٬١٢٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع باقل من سعر الشركه استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عمارات تسلا – شقة 150م استلام فوري ارض المخابرات

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة ١٨٠م في أرض الجولف فيو على مربع جنينة

    Good Deals logo image

    ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    الصفوه 135م بحديقه حرف الترا لوكس تقسيمه مميزه

    البوابة الثالثة - منقرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع