شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1434

52,310 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة دقائق ل هايبر استلام قريب جدا

    Property Hills Star logo image

    ريوايه, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٢٩٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٨٦٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 10% امتلك شقتك 147م بالشيخ زايد كمبوند بافيا

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة ريسيل 3غرف شاملة الجراج بقرب واتر واي

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٩٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٢٦٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 10% امتلك شقتك 177م بالشيخ زايد كمبوند بافيا

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة من سودك استلام فوري في فاي

    Property Hills Star logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٣٬٦٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بيفرلي هيلز | المرحلة الأولى | سوديك

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٤٥٬٨٩٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160م في ماونتن فيو أكتوبر استلام فوري

    Property Hills Star logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في المربع الذهبي بجوار شارع النوادي والخدمات

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع بكمبوند واحة المتحدة 6 أكتوبر

    المعمورة بيرل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمدينتي 175متر في الb1جاردن

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في شارع بورسعيد - الشاطبي - حي وسط - الاسكندرية
    1

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 101م صافي الشاطبي - ش بورسعيد

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    شارع بورسعيد, الشاطبي, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٣٤٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٩٢٢٬٠٠٠ جنيه

    فرصه امتلاك وحده سكنيه متشطبه في التجمع باقساط

    Crafters Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ٨٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في بالم باركس بجوار صوان ليك حسن علام

    Property  Hills. logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في كيان شقة متشطبة استلام قريب جدا

    Property Hills Star logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 163م سموحة - كومباوند مروج

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٤٩٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينة نور123متر بتقسيط علي 14 سنة

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٤٧٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميز لأمتلاك شقة بجاردن نصف تشطيب فيو ليك

    Smart Step logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بجاردن متشطبة بالتكيفات - استلام مبكر

    Apart Real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٦٣٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 205م سموحة - كومباوند The One

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥٨٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٦٨٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 10% امتلك شقتك 186م بالشيخ زايد كمبوند بافيا

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كاش في مدينتي 143 متر B6 بالطابق الرابع

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٦٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الشيخ زايد -مقدم 10% قسط حتى 10 سنوات

    Vida Solutions logo image

    جينيستا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٨٬٣٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140م سموحة ( ش النصر )

    Inspire Homes logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 134م كومباوند صواري (استلام فوري)

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل مقدم واجمالى استلام فورى 3 غرف -كورنر

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع