شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1346

52,310 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٩٦٬٠٠٠ جنيه

    عاين شقتك علي الطبيعة بجوار الرحاب بمقدم 654 الف

    Adviser Real Estate logo image

    يلو ريزيدنس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦٣٠٬٠٢١ جنيه

    أقل سعر شقة 173م استلام فوري ريسيل بادية

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٢٦٬٧٦٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع سوبر لوكس فى ارقى احياء الشيخ زايد

    شارع الحكمة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٢٨٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقه لقطة تشطيب كامل فى موقع مميز

    IRTKAZ logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٦١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري للبيع بالتقسيط علي 10 سنين

    Property Hills Star logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٣٨٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر متر ف بروميناد ف قلب التجمع فرصة لا تتكرر

    Impact Investments logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٧٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل لقطه باقل من سعر الشركه استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٢٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في كمبوند سما بدائري المعادي

    Chances Real Estate logo image

    سما القاهرة, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٣٢٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 177 م (صواري)

    RE/MAX Avalon logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٥٣٬٦٧٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في المعادي الجديده اميز لوكيشن

    Find House Group logo image

    نفق زهراء المعادي, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره ب فيو خاص و بموقع مميز ب قسط ل 9 سنين

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٠٬٩٨٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في المعادي بمقدم 50%و خصم خاص لسعر الكاش

    Lovera Development logo image

    حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة كورنر 132م بالتكييفات إستلام 4 شهور

    LEVERAGE logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٧٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في زهراء المعادي كمبوند تيجان2 فيو مفتوح

    Find House Group logo image

    تيجان, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٠٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره ب فيو خاص و بموقع مميز ب قسط ل 9 سنين

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٠٬٩٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة نادرة لامتلاك شقة 225م استلام فوري باقل سعر

    Impact Investments logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٣٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٤٨٥٬٠٠٠ جنيه

    تسهيلات 5 سنوات مقدم 20% مطلات مفتوحة بالكامل

    Remax Professional. logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٣٬٤٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 225م استلام فوري في قلب القاهره الجديده

    Impact Investments logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٢٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة في الشيخ زايد متشطبة بجوار اركان

    Property Hills Star logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك علي المفتاح في الشيخ زايد بجوار اركان مول

    Property Hills Star logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في البنفسج 1 بالتجمع الخامس موقع مميز

    Chances Real Estate logo image

    محور احمد شوقي, البنفسج 1, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٧٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف متشطبة بجاردن بأقل سعر فى نيو زايد

    Property Hills Star logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٬٩٣٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن ريسيل استلام فورى باقل من سعر الشركه

    IRTKAZ logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٤٩٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٩٢٬٤٨٠ جنيه

    استلم الان شقة175م-قسط ربع سنوي492الف او كاش9مليو

    Property Hills... logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦٣٠٬٠٢١ جنيه

    أقل سعر شقة 173م استلام فوري ريسيل بادية

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٢٦٬٧٦٣ جنيه/متر مربع