شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1333

52,310 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٣٬٩٣٥٬٠٠٠ جنيه

    أستلم شقة 157م للبيع في PX Palm Hills October

    Property Hills Star logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٢٥٬٠٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كلوب سايد – تاج سيتي | أوف بلان

    RE/MAX 1st Choice logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٧٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٩٬٠٢٨٬٥٤٩ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في القاهرة الجديدة بالتقسيط

    Held Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٢٤ متر مربع

    ٧٢٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في حى البوليفارد-استلام فورى قسط ع 3سنوات

    Core Real Estate Development logo image

    جاردينا الشمس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140م ميامي(متفرع من ش أمين خيرت الغندور)

    RE/MAX Avalon logo image

    ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3غرف 182m3غرف 4حمام اكبر مساحة في سراي

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٠٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع 170 م في سراي بأفضل و اوسع فيو عالهاب

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٣٣٬١٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٠٦١٬٤٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكييفات وبالمطبخ ف قلب التجمع الخامس

    Impact Investments logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ١٣٥٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٢٦٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة باميز مرحلة بالكمبوند اطلالة بحيرة اقساط 8سنين

    IRTKAZ logo image

    ساحة ريجنت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠١٬٦٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلام فوري لشقتك 3 غرف للبيع بسعر مميز-ذا سكوير

    Smart Step logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح علي البحر سعر شامل دواليب المطبخ

    Remax Professional. logo image

    طريق الجيش, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور ارضى للبيع سوبر لوكس فى كارنيل نيو جيزة

    Guides Real Estate logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٧ متر مربع

    ٨٤٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري موقع مميز فيو مفتوح تشطيب كامل

    Remax Professional. logo image

    فالور سموحة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٥٥٬٢٣٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬١٥٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي متشطبة بالتكيفات بأفضل سعر ولوكيشن

    Right Direction logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٧٩٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (ابراج العلمين) 182 م

    RE/MAX Avalon logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ١٢٠٬٨٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة في سوديك فيليت اقل من ماركت موقع مميز

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٧١٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٨٥٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص شقة أستلام فوري في هضبة المعادي, بمقدم 50%

    Lovera Development logo image

    طريق المقطم القطاميه, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 136 م جناكليس (ش محمد باشا محسن)

    RE/MAX Avalon logo image

    جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٢١٬٣٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أمام إعمار ميفيدا مباشرة تانى نمرة من شارع التسعين

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٧٬٦٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم5%قسط استلم شقة 183م متشطبه بفيو مميز الان !!

    Bright logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٤٣٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 173م للبيع متشطبه في بالم هيلز مقدم 650,000

    Oaks Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٣٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري, دقيقه من هايد بارك

    Fam Egypt logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢١٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في المعادي بمقدم 50%و خصم خاص لسعر الكاش

    Lovera Development logo image

    حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك فى قلب التجمع واقساط تصل حتى 10 سنوات

    IRTKAZ logo image

    جارنيه, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق | مباشر على بحيرة | 3 غرف

    The Way logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٩٠٬١٦٣ جنيه/متر مربع