شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1312

52,529 عقارات أخرى
  • 18

    شقة

    ٤٬٠٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة امامي فيو الميدان أستلام فوري بمقدم أقل ,1,5M

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٦٦٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع لقطه 3 غرف و فيو لاند سكيب في هاب تاون

    Smart Step logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٩٬٦٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية شقة لاجون بارك اي سيتي فيو مفتوح

    Premier Property logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة جاهزة للمعاينة للبيع بالتقسيط علي 8سنين

    Property Hills Star logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٣٥ متر مربع

    ٢٧٬٩٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٠٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن فيو Pool قسط كوارتر 202الف 9م كاش

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ١٬١٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٣٣٬٧١٣ جنيه

    شقة لقطة مع مدينة مصر دبل فيو بأقل سعر في سراي

    IRTKAZ logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٤٦٬٣٦٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي B8 بمساحة 180 متر وإطلالة رائع

    Darak Madinaty logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة ارضي 148متر بجاردن 45 متر فيB8 بسعر مميز

    Darak Madinaty logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٦٠٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقتك بحديقه في موقع مميز هايد بارك

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في سموحة شارع اسماعيل سرى شقة جاهزة للسكن

    شارع اسماعيل سري, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للسكن أو الاستثمار في موقع استراتيجي

    The Map Investments logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات و الفرش استلام فوري حسن علام

    IRTKAZ logo image

    بارك فيو, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٦٦٬٥٠٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٨٥٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص شقة أستلام فوري في هضبة المعادي, بمقدم 50%

    Lovera Development logo image

    طريق المقطم القطاميه, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح علي فيلات استلام خلال 6 شهور تشطيب كامل

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 155 م سيدي بشر (على البحر مباشرة)

    RE/MAX Avalon logo image

    سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٥٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه باقل مقدم و اقساط 8 سنوات في موقع مميز

    IRTKAZ logo image

    بارك سنترال, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة155م نصف تشطيب استلام فوري موقع متميز

    Views for Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٠٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأكبر حديقة متشطبة بالكامل استلام فوري أقل سعر

    IRTKAZ logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة للبيع ٣نوم ٢حمام بغرفه ماستر جنب النادي

    Just 4U logo image

    الرحاب المرحلة الخامسة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٥٣٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع5%استلم شقة 157م متشطبه بفيومميز بتقسيط المرنة

    Bright logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٨٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف باقل سعر لونش في العاصمة ومقدم 2.5% فقط

    The Map Investments logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٥٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 190م نص تشطيب اللوتس الجديدة

    Envigo Real Estate logo image

    اللوتس الجديدة, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 3 غرف بأقل مقدم و أطول فترة سداد لوكيشن مميز

    IRTKAZ logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بالتكيفات فيو لاندسكيب أرخص سعر

    Right Direction logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٤٤٬٩١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 175 م سموحة (العروبة سكاي لاين)

    Coldwell Banker Platinum logo image

    سكاي لاين, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع