شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1308

52,529 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوديك إيستاون شقة للبيع موقع مميز جدًا تم التسليم

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٦١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    220 متر فى فيلات الياسمين 7 على اكبر فيو حديقة

    Impact Investments logo image

    كونكورد بلازا, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري بأقل سعر في المقصد

    Adviser Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٢٣٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري بأقل سعر في المقصد

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٢٤٬٦٢٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 134م للبيع تشطيب سوبر لوكس كمبوند كابيتال ايست

    كابيتال ايست, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٢٦٬١١٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع في كمبوند ستون باقل من سعر الشركة

    Catchers investment logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٢٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري بأقل سعر في المقصد

    Adviser Real Estate logo image

3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٣٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل من سعر الماركت شقة دابل فيو علي لاند سكيب

    Smart Step logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٢٤٬٦٦٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمليون مقدم استلم الان شقه 145م او كاش10مليون M V

    Property Hills... logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري بأقل سعر في المقصد

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري في المقصد قسط 10 سنة

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٨٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة طوب احمر بإطلالة خلابة للبيع في ماونتن فيو ١.١

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ب1مليون مقدم استلم الان شقه145م او كاش10مليونM V

    Property Hills... logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع الشهري في غرب الجولف

    sms for RealEstate logo image

    امتداد غرب جولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 129م للبيع في كمبوند كابيتال ايست مدينة نصر

    كابيتال ايست, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٢٦٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيو مفتوح على لاندسكيب بسعر لقطة

    Nile Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة240م 3غرف متشطبة الترا سوبر لوكس بالنرجس عمارات

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اول سكن لوكيشن و فيو رائع الترا مودرن اكبر مساحه

    Compact Real Estate Company logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري بأقل سعر في المقصد

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ريسيل في مدينتي متشطبة usl - جاهزة للسكن

    Catchers investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٨٠٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة122م الترا لوكس في كابيتال ايست مدينة نصر

    كابيتال ايست, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٨٬٦٨٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمليون مقدم استلم الان شقه 145م او كاش10مليون M V

    Property Hills... logo image

    بورتو اكتوبر, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فوري جاهزة للسكن والمعاينة متشطبة بمفيدا

    Catchers investment logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١١٩٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فخمة استلام فوري بالتقسيط في اسكندرية

    Property Hills Star logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف 125م للبيع كمبوند بافاريا زهراء المعادي

    متصدر

    بافاريا تاون, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع