شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1284

52,529 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ماونتن فيو آي سيتي أكتوبر منتزه إم في ٣ غرف نوم

    Element logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٣٣٢٬٥٠٠ جنيه

    شقه مميزة 3غ فيو مفتوح ع النادى الرياضى خصم كاش30%

    Summit Real Estate logo image

    لوميا ريزيدنس, منطقة ار 7, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف الترا سوبر لوكس اوبن فيو زهراء المعادي

    Mozdan For Real Estate logo image

    تيجان, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه للبيع 230م بانوراما حديقه بارض الجولف

    Experience Real Estate logo image

    شارع نبيل الوقاد, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في ماونتن فيو اي سيتي اكتوبر استلام فورى

    Element logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٩٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من احمد فخري شقه سوبر لوكس للبيع \\\\\\\\\\\\\\\\\

    Art colorr logo image

    شارع علي الجندي, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع الترا سوبر لوكس في زهراء المعادي

    Mozdan For Real Estate logo image

    أشجار دارنا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر في الماركت لشقة 3 غرف دابل فيو

    Smart Step logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٢٤٬٦٦٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع اوبن فيو امام كارفور الشطر العاشر

    Mozdan For Real Estate logo image

    الشطر العاشر, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر بأفضل سعر بإطلالة مميزة علي الجرين فالي

    Smart Step logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف الترسوبرلوكس بمقدم مليون أوكاش8.100.000

    Property Hills... logo image

    يو وان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اسكن بفيلات السادس علي الحزام الاخضر 180م بمصعد

    Location Real estate' logo image

    الحي السادس, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 235 م في سموحه تشطيب سوبر لوكس

    BABEL Real Estate logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٢٧٬٢٣٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر في الماركت لشقة 3 غرف أستلام فوري

    Smart Step logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٢٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٤٢٤٬٢١٠ جنيه

    شقة فيولاندسكيب 3غرف بمقدم5% ف دي جويا 4 قسط 15سنة

    Summit Real Estate logo image

    دى جويا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٤٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف الترسوبرلوكس بمقدم مليون أوكاش8.100.000

    Property Hills... logo image

    جرين 3, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خلف السراج شقه سوبر لوكس فيو مفتوح \\\\\\\\\\\\\\\

    Art colorr logo image

    شارع الجميل فؤاد, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في ماونتن فيو اي سيتي اكتوبر - مرحله MV

    Element logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٨٬٥٩٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلام فوري لشقة 3غرف بمقدم 5 مليون و تكملة أقساط

    Smart Step logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٧٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بيع اوبن فيو امام كارفور زهراء المعادي

    Mozdan For Real Estate logo image

    الشطر العاشر, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف الترسوبرلوكس بمقدم مليون أوكاش8.100.000

    Property Hills... logo image

    بهجة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اسكن علي الفيو 200م بموقع هام ومميز بفيلات الخامس

    Location Real estate' logo image

    الحي الخامس, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف الترسوبرلوكس بمقدم مليون أوكاش8.100.000

    Property Hills... logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 240م بالماظه بعماره حديثه بالجراج

    Experience Real Estate logo image

    شارع عبد المنعم اسماعيل, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في التجمع متشطبه بالكامل بمقدم 10% عل 10

    ERMA Real Estate logo image

    القاهرة, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٣٬٥٦٦ جنيه/متر مربع