شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1288

52,529 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٦٬٥٩٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف متشطبة استلام فوري في Address East

    Selection Code logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٧٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في جرين6 لوكيشن مميز جدا بسعر مميز

    Selection Code logo image

    جرين 6, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٥٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٥٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة180 متشطبه في زايد 950الف مقدم او كاش7.6مليون

    Property Hills... logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاردينيا شقه الترا سوبر لوكس للبيع بسعر مميز \\\\\

    Art colorr logo image

    كمبوند جاردينيا سيتي مدينة نص, زهراء مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٩٬٨١٨٬٨٠٠ جنيه

    شقة ١٥١ متر ببيتا جرينز المستقبل سيتي

    BETA EGYPT logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٦٥٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٩٧٥٬٦٧٠ جنيه

    للبيع شقة نص تشطيب بموقع مميز و تقسيط على 10 سنوات

    Selection Code logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٥٧ متر مربع

    ٨٢٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع جاهزه للسكن فورى بفيو حمام سباحه قسط.

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة الاحلام 220م بفيلات السادس مواصفات جيده

    Location Real estate' logo image

    الحي السادس, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3نوم لقطه برايم لوكيشن علي طريق السويس+مقدم10%

    Roots Real Estate logo image

    كمباوند شبابيك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢١٣٬١٧٥ جنيه

    شقة 130م متشطبة للبيع في ويست فيو نيو زايد

    Selection Code logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٥٬٤٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٤٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام بأقل سعر في البوسكو قسط 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٤٥٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري علي وصلة دهشور

    Selection Code logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع جاهزه للسكن فورى بفيو حمام سباحه قسط.

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٣٩٩٬٢٠٠ جنيه

    شقة ١٤٩ متر ببيتا ريسيدنس حدائق اكتوبر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٢٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة ١٩٥م للبيع في كمبوند هايد بارك نيو كايرو

    Circle Realestate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف استلام قريب تقسيط حتى 15 سنة في نيوزايد

    Selection Code logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٥٣٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة130م فوري في ويست فيو متشطبة %5 مقدم قسط10سنين

    Selection Code logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٥٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة180 متشطبه في زايد 950الف مقدم او كاش7.6مليون

    Property Hills... logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف | تشطيب كامل | تاج سلطان

    Good Vibe Homes logo image

    تاج سلطان, الطريق الدائري, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٦٤٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 135 م بـــ دوران السيوف مباشر

    Platinum Homes for Real Estate logo image

    ميدان السيوف, السيوف, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في اعلى تبة ف قلب زايد بخصم 40% بالتقسيط

    Selection Code logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٤٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 3 حمامات للبيع في بيتا جرينز - كمبوندات مدينة المستقبل - مدينة المستقبل - القاهرة
    1

    شقة

    ٩٬٨١٨٬٨٠٠ جنيه

    شقة ١٥١ متر ببيتا جرينز المستقبل سيتي

    BETA EGYPT logo image

3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٦٥٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم الان شقه بتقسيمه مميزة وبأقل سعر بالمستقبل

    Roots Real Estate logo image

    لاميرادا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٣ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٣٢٥٬٧٠٠ جنيه

    شقة ١٧٦ م ببيتا ريسيدنس حدائق اكتوبر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٤١٬٦٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة 165م متشطبه استلام فوري بفيو clubالان

    Bright logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع