شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1261

52,529 عقارات أخرى
  • 18

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه علي البحر والجولف متشطب, بمقدم 5% فقط!

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي البحر الاحمر, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زيد إيست فيو على جاردن

    Conquer Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٥٧٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 141 م سموحة (مروج - المعماري)

    RE/MAX Avalon logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٣٧٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه علي البحر والجولف متشطب, بمقدم 5% فقط!

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    - شقة للبيع بالمنصورة ش أحمد ماهر رئيسي واجهة

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    شارع احمد ماهر, المنصورة, الدقهلية

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150 متر محيي الدين أبو العز - الدقي

    عقارات حماد logo image

    شارع محي الدين أبو العز, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 221م في هايد بارك 3غرف موقع متميز

    4C Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢١ متر مربع

    ٤٩٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فى ويست فيو الشيخ زايد بجوار فاي سوديك

    Property  Hills. logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في هايد بارك مرحله جاردن ريزدنس 168م

    Waystar Investment logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٠٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه علي البحر والجولف متشطب, بمقدم 5% فقط!

    Egypt Best Properties logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٩١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فى مارفيل بجوار سولانا بالشيخ زايد

    Property  Hills. logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٩٬٦٩٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في المنطقة السابعة علي الاوسط دايركت 188م

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة السابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ١٧٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 166 م² للبيع في الباتيو أورو – استلام فوري

    Omaa Property Consultant logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٤٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة متشطبة فى كيان بحديقة وبالتقسيط

    Property  Hills. logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في المعادي بمقدم 50%و خصم خاص لسعر الكاش

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٣١٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن- 163م-3غرف, بمقدم 30% سداد 3 سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 135 م سيدي بشر (بجوار مسجد سيدي بشر)

    RE/MAX Avalon logo image

    سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 205م بجوار الحي الدبلوماسي بالـR8 بتقسيط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    راي ريسيدنس, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٣٣٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٤٨٣٬٨٧٠ جنيه

    تجربة سكنية راقية ومتكاملة في مدينة العبور-Viale

    Feeds logo image

    شارع مدينة العبور, سوق العبور, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع اس1 دوبل فيو بكمبوند سراى

    Omaa Property Consultant logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٨٤ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن في سوديك ايست ازاليا متشطبة مطبخ بحري

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦١٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع اوبن فيو اللاندسكيب وحمام السباحة

    Omaa Property Consultant logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 122م ارضي بحديقه للبيع في مدينة نور حجز قديم

    Location Properties logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٥٦٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه 3 غرف بكموند سراى المستقبل سيتى

    Omaa Property Consultant logo image

3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٣٢٬٥٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع بكمبوند ماونتن فيو اي سيتى

    Omaa Property Consultant logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع