شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1257

52,529 عقارات أخرى
  • 24

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة240م سوبر لوكس مفروشة للبيع - شارع 106 -المعادي

    شارع 106, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٨٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن خاصة 3 غرف نوم في شارع الصاعقة

    Held Real Estate logo image

    ايزولا شيراتون, شارع الصعقه, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٩٬٩١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه+ بجاردن في كمبوند كيان – الشيخ زايد

    property hills Elite logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣١ متر مربع

    ١٥٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن بمساحة 145 م² – للبيع و التقسيط

    property hills Elite logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر في الحي اللاتيني بحري و فيو تحفة ١٦١متر.

    Falcon for Real Estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٣٬٧٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك دلوقتي في كمبوند كريسنت دريم لاند

    Selection Code logo image

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٥٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بكمبوند بالم باركس دابل فيو تشطيب كامل

    Genova Investment logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الخمائل متشطبه بالتكيفات

    Genova Investment logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٤ متر مربع

    ٣٥٬٣٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٩٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في كمبوند فليدج ويست ارضي بجاردن

    Genova Investment logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٦١٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بشكل فيلا فـ V-Levels مقدم 5% أو خصم كاش 40%

    Selection Code logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٨٦ متر مربع

    ٤٣٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة136م سوبر لوكس للبيع-كمبوند تبارك-زهراء المعادي

    متصدر

    تبارك, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٣٣٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع داخل كمبوند حدائق المهندسين فيو مفتوح

    Genova Investment logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٨٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تحفه ارضي بجاردن سعر مميز في كمبوند زايد ديونز

    Genova Investment logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٣٥٠ متر مربع

    ٣٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند الخمائل بسعر مميز

    Genova Investment logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ِشقة لقطة بجاردن للبيع في كورتيارد بتقسيمة مميزة

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180 متر شارع سوريا الرئيسي - المهندسين

    عقارات حماد logo image

    شارع سوريا, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤١٣٬٢٠٠ جنيه

    اخر شقة في النزهه مصر الجديدة دور متكرر بمقدم10%

    Held Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 240م فاخرة قرب نادي هليوبوليس للبيع

    Good Deals logo image

    شارع الذهبي, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند الخمائل متشطبه

    Genova Investment logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٩٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ارضي بحديقة متشطبه بالتكيفات فيلدج ويست

    Genova Investment logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٦١٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة خاصه متاحه للبيع في سوديك ايستاون

    Ninety Two logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٩٨٬٥٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف في ارقي كمبوند في زهراء المعادي

    Mozdan For Real Estate logo image

    الشطر العاشر, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 155م بالحى الثالث بالهضبة الوسطى المقطم

    متصدر

    Adwar For Real Estate logo image

    الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٨٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف الترا سوبر لوكس بيع في زهراء المعادي

    Mozdan For Real Estate logo image

    الشطر العاشر, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فاخر للبيع – جاهز للاستلام الفوري – Namya

    property hills Elite logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٧٬٩٠٦ جنيه/متر مربع