شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1263

52,529 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٦٬٢٢٠٬١٠٠ جنيه

    شقة ١٤٩ متر ٣ غرفة في كومبند بيتا ريزيدنيس| حدائق

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٤١٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبةبالتكيفات للبيع في النرجس فيلات بسعرلقطة

    Nile Real Estate logo image

    النرجس 3, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مميز شقة للبيع في بالم هيلز موقع مميز

    Premier Property logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٥٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة مميزة في مارينا 2 المساحة: 155 متر

    عقار مارينا logo image

    مارينا 2, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف | استلام فوري بخصم 40% | بيتا جرينز

    BETA EGYPT logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٣٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٦١٬٠٠٠ جنيه

    شقة 138م 3 غرف | تقسيط 8 سنين – بيتا ريزيدنس

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٥٢٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٥٥٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٥١ متر ٣ غرفة في كومبند بيتا جرينز| المستقبل

    BETA EGYPT logo image

3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٦٣٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150 م لوران (ش عبد الفتاح ابراهيم)

    RE/MAX Avalon logo image

    لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 125م - فيوهات مفتوحة بالكامل

    Inspire Homes logo image

    ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة 165م موقع مميز بفيو ع اللاجون الان !!

    Bright logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٣٩٩٬٢٠٠ جنيه

    شقة ١٤٩ متر ببيتا ريسيدنس حدائق اكتوبر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٢٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٧٣٥٬٨٠٠ جنيه

    شقة ١٧٨ متر ببيتا ريسيدنس حدائق اكتوبر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٤٩٬٠٧٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة قبل زيادة الاسعار في كمبوند تاج سيتي بالتقسيط

    Step One Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٤٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 211م للبيع في مدينتي B3

    Modern Homes realestate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٥٩٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض مميز – شقة 142م دور متكرر في JOYA Residence

    Feeds logo image

    شارع مدينة العبور, سوق العبور, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٢٣٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع دار مصر الأندلس 130م أرضي جاهزة للسكن

    M.S.K Real Estate logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بجوار الجامعه البريطانيه بالعاصمه

    Roots Real Estate logo image

    بوردواك, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٨١٨٬٨٠٠ جنيه

    شقة ١٥١ متر ببيتا جرينز المستقبل سيتي

    BETA EGYPT logo image

3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٦٥٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م 3 غرف | تقسيط 8 سنين – بيتا ريزيدنس

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٩٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف | استلام فوري بخصم 40% | بيتا جرينز

    BETA EGYPT logo image

3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٦٥٬٠١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٦٦٬٠٠٠ جنيه

    عاين وأستلم شقتك بأميز لوكيشن بجوارAUC+قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    سيفورا هايتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٧٤٬٧٩٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في دريم لاند – منطقة الجولف_ مساحة 200

    New Casa Real estate logo image

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف| استلام فوري بخصم 40% | بيتا جرينز

    BETA EGYPT logo image

3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٧٥٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٨١٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 7% امتلك وحدتك بالحي اللاتيني

    Inspire Homes logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٥٩٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150 م سموحة (ش توت عنخ امون)

    RE/MAX Avalon logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع