شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1258

52,529 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 207م للبيع - جليم ( متفرع من البحر )

    Chance for Realestate logo image

    ميدان جليم, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٣٦٬٢٣١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 155م سموحة (خطوات من حدائق انطونيادس).

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع قناه المحموديه, النزهة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٢٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل من سعر السوق شقة في البنفسج تشطيب كامل

    New Avenue Real Estate logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 197 أرضي تقسيمة داخلية مميزة و فيو اللاند سكيب

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٤٥٬٦٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي مميزة مع حديقة واسعة جاهزة للسكن هابتاون

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٤١٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٦٥٥٬٠٠٠ جنيه

    for sale apartment in sheikh zayed lowest price

    Selection Code logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180 متر شارع سوريا الرئيسي - المهندسين

    عقارات حماد logo image

    شارع سوريا, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٧٢٬٨٧١ جنيه

    شقه للبيع متشطبه استلام سنه ف ويست فيو زايدالجديده

    Selection Code logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٧٬١٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع شارع النزهه قرب هايبر الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٢٩٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٩٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع 155م واجهه بالتقسيط بالهضبة الوسطى

    متصدر

    Adwar For Real Estate logo image

    الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٩٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٣٩٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 3نوم بأقل سعر للمتر في R8 بالعاصمة الادارية

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٢٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بافضل سعر للأرضي بجاردن في الخمائل

    Genova Investment logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٧٬٧٦٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف علي طريق السويس في سراي بمقدم5%فقط

    Roots Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 200 متر للبيع السعر قابل للتفاوض

    Revalo Real Estate logo image

    الحي 300, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٤٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 133م جاهزة للاستلام بأشجار سيتي بالتقسيط8سنوات

    Selection Code logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٤٨٬١٢٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف نوم في o west اكتوبر

    Selection Code logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180 متر شارع سوريا الرئيسي - المهندسين

    عقارات حماد logo image

    شارع سوريا, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬١٣٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع كاملة التشطيب في نايا ويست – الشيخ زايد

    Selection Code logo image

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م سوبر لوكس للبيع - كمبوند سرايات القطامية

    سرايات القطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥١٣٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ذهبية | شقة جاهزة للاستلام بجوار iCity أكتوبر

    Selection Code logo image

    شقق إم, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٧ متر مربع

    ٢٥٬٤٩٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أبتاون بموقع مميز

    Conquer Properties logo image

    اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ١١٤٬٥٢٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع على كورنيش المقطم بالتقسيط الهضبة العليا

    متصدر

    Adwar For Real Estate logo image

    الهضبة العليا, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180 متر شارع سوريا الرئيسي - المهندسين

    عقارات حماد logo image

    شارع سوريا, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ف كمبوند Avelin في المستثمرين الشمالية

    M.S.K Real Estate logo image

    أفلين, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٩٬٣٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه للبيع في كمبوند الخمائل عالمحور مباشره

    Genova Investment logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٥٬١٣٥ جنيه/متر مربع