شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1256

52,529 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى مونتن فيو اى سيتى ارضى بجاردن

    Homy Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٥٠٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة في الطابق الثاني تشطيب كامل مع تكيفات

    New Avenue Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٦٠٬٩٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٠٢٢٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقططه شقه 142متر 3غرف ارضي بحديقه فيو بحيرات

    S signature logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٤٢٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى مونتن فيو اى سيتى ارضى بجاردن

    Homy Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى باتيو أورو استلام فورى

    Homy Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٧٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ريسيل في ماونتن فيو اي سيتي استلام فوري

    Assets Real Estate Investments logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شقه 195م 3غرف استلام فوري برايم لوكشين

    S signature logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٥٢٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالـعـاصـمه بأقل سعر وبالتقسيط علي 12سنه

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٣٢٬٨٨١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شقه ١٧٥م فيو مميز استلام فوري دور التاني

    S signature logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى مونتن فيو اى سيتى ارضى بجاردن

    Homy Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعرلقطه لسرعه البيع شقه175م ع بحيره مباشر دورتاني

    S signature logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٨٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن خاصه للبيع في شيراتون مصر الجديدة

    Held Real Estate logo image

    ايزولا شيراتون, شارع الصعقه, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٩٬٩١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بسعر لقطه ومميز بأقساط حتي12سنه بالعاصمه

    Roots Real Estate logo image

    الجزر, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى باتيو أورو استلام فورى

    Homy Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٧٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى مونتن فيو اى سيتى ارضى بجاردن

    Homy Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تيجان 2 زهراء المعادي 154م

    The Key Real Estate logo image

    تيجان, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    1

    ١٥٤ متر مربع

    ٢٩٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٤١٬١٥٠ جنيه

    بسعر مميز شقه 155متر 3 غرف استلام شهر 12/2026

    S signature logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٠٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 165 متر 3غرف بسعر لقططه استلام فوري ف سراي s1

    S signature logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى باتيو أورو استلام فورى

    Homy Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٧٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٤٢٣٬٠٢٥ جنيه

    شقة بإطلالة مفتوحة ٣ غرف نوم فى سوان ليك ريزيدنس

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١١٢٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى باتيو أورو استلام فورى

    Homy Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٧٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 172متر 3غرف استلام فوري ف تاج سيتي

    S signature logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٤٩٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شقه استلام فوري متشطبه سوبر لوكس فيومميز

    S signature logo image

3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٤٤٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه133م استلام فوري دور اول 3غرف ف اللوتس الشماليه

    S signature logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٢٧٬٠٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٩٬١٢٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز للغاية في سوان ليك ريزيدنسز فينيكس

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٢٣٬٣٧٤ جنيه/متر مربع