شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1078

52,465 عقارات أخرى
  • 30

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع بتقسيم احمد ماهر بالمنصورة

    شارع احمد ماهر, المنصورة, الدقهلية

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٨٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 179م كومباوند بالم هيلز إسكندرية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٨٨٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى 120م +170جاردن متشطبه بالكامل

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٢١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    معايا شقه ف جنه اكتوبر جاهزه علي السكن الفوري بحري

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكييفات استلام فوري بموقع مميز

    why solutions logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٦٧٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند نيو جيزة كارنيل فيو بحيرة - 223م

    Vira Real Estate logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٨٥٬٢٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 150م + جاردن50م متشطبه بالكامل بأقل سعر

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دقيقتين من قطاميه هايتس

    Fam Egypt logo image

    محور جمال عبد الناصر, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 150م + جاردن50م متشطبه بالكامل بأقل سعر

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بموقع مميز نصف تشطيب ماونتن فيو

    why solutions logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٥٣٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بموقع مميز علي فيو لاند سكيب شقة ٣ غرف ريسيل

    Premises logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر في زيد ايست استلام اخر السنة ٣ غرف ريسيل

    Premises logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٣٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل ٣ غرف اقرب استلام وبمقدم واقساط في زيد ايست

    Premises logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه الترا سوبر لوكس في كارنيل نيو جيزه

    Vira Real Estate logo image

3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٧٣٬٠٩٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 128م ستانلي - ش ميخائيل أبادير

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    شارع ميخائيل ابادير, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٨ متر مربع

    ٣٩٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقه بحديقه استلام فوري في ستون ريزيدنس

    New Avenue Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 172متر بكمبوند قريب من الرحاب وجاردن 8

    متصدر

    M.S.K Real Estate logo image

    أفلين, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٩٬٣٠٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه شقه للبيع بمدينه نصرالمنطقه التاسعه شارع اسما

    Ebied Home logo image

    شارع الدكتور اسماعيل وهبي, المنطقة العاشرة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 150م + جاردن50م متشطبه بالكامل بأقل سعر

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٣١٣٬٣٢١ جنيه

    شقة للبيع 167م كومباوند بالم هيلز الإسكندرية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٧٩٬٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٩٧١٬٩٠٠ جنيه

    شقة للبيع 218م كومباوند أليكس ويست

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ٢١٨ متر مربع

    ٤١٬١٥٥ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه140 متر في اي سيتي اكتوبر باقل سعر في الماركت

    BGCO Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمدينة العبور من المالك مباشرة مساحة 175

    Emak Realestate logo image

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٦٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 155م مميزة لقطة استلام فوري بماونتن فيو

    Vira Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجادرن بأقل من سعر السوق وبتشطيب سوبر لوكس

    Premises logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع