شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1074

52,272 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ١٠٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة في ماونتن فيو I.I شقة 140 متر بالتقسيط

    Element Estate logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – سراي S1، مدينة المستقبل

    Property Network logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٦٬٩٧٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة خاصة للبيع بسعر مميز وباقساط في ذا فيو

    Master Mind Real Estate Services logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٨٦٬٦٣٥ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    زد الشيخ زايد شقه للبيع ڤيو جاردن وبارك بالفرش

    Genova Investment logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٨٠٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – مصر الجديدة (الميريلاند)

    Property Network logo image

    شارع الحجاز, ميدان المحكمة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٥٨٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل للبيع في ويست جولف القاهرة الجديدة

    Property Network logo image

    غرب الجولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ١٩٬٦١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 186م في كومباوند ديستريكت5 ,مراكز ,3غرف

    Property Network logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ١٠٥٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 225م للبيع في مصر الجديدة شارع الحرية

    Property Network logo image

    شارع الحريه, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ناصيه للبيع مرخصة A Class بأرقى مواقع الهرم

    Al Beltagy Real Estate logo image

    التعاون, الهرم, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 123 متر جانبي بموقع مميز بحدائق الاهرام

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ١٧٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 136م بالرحاب وبجوار الخدمات والسوق التجاري بيع

    HA Group Rehab logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٤٩٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ابراج زد في ابراج العشرين الدور ال7

    Genova Investment logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٩٢٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 230م باقل اوفر - فيو جاردن بحرى صريح

    Engaz Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٠٬٦٠٢٬٧٦٨ جنيه

    شقة بموقع مميز على اللاجون للبيع مع اقساط حتى 2029

    Master Mind Real Estate Services logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٢٤٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مرخصة A Class واجهه مميزه سكن خاص بالهرم

    Al Beltagy Real Estate logo image

    التعاون, الهرم, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٩٬٤٦٢٬٨٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز ومع اقساط وباطلالة على البحيرة

    Master Mind Real Estate Services logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٨٦٬٥٠١ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع سعر مميز في اجدد مرحله في كمبوند الخمايل

    Genova Investment logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة متشطبة للبيع في Patio Oroبالقاهرة الجديد

    Element Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع بمصر الجديدة - شيراتون

    Property Network logo image

    شارع عبد الحميد بدوي, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٤٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في كبموند الخمايل بسعر تجاري

    Genova Investment logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٦٣١٬٣٧٥ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع مع اقساط حتى 2031

    Master Mind Real Estate Services logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٧٣٬٩١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع نصف تشطيب في اجدد مرحله في الخمايل

    Genova Investment logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٢٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى كمبوند سيتى جيت علي اقساط حتى 2032

    Master Mind Real Estate Services logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٩١٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في اي سيتي 150متر متشطبه استلام فوري

    BGCO Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع