شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1061

52,272 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع في وادي الربيع

    Smartex logo image

    وادي الربيع, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن استلام فورى بالمستقبل بمقدم10%فقط

    Roots Real Estate logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٧٥٬٥٣٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 145م في سموحة / - كود الوحدة : AA0769

    Dk REAL ESTATE logo image

    ميدان فيكتور عمانوئيل, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 204م العلمين الجديدة - الحي اللاتيني

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٠٤ متر مربع

    ٣١٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في سيتي جيت - بالتقسيط

    ERE Investments logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٩٥٬٢٨٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٣١٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن- 163م-3غرف, بمقدم 30% سداد 3 سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند البروج مرحله اورين ١٣٦ متر

    Eureka Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٤٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزا في دريم لاند استلام قريب جدا للبيع

    Property Hills Star logo image

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سوديك إيستاون، موقع مميز

    Masar Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٨ متر مربع

    ٧٣٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميز للبيع ف كيان متشطب بالكامل

    Property Hills Star logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٨٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3نوم جاهزة للمعاينه بسعر لقطه بالعاصمه+قسط 8 س

    Roots Real Estate logo image

    سكاى كابيتال, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٨٨٬٠٠٠ جنيه

    أتملك وحدة بجاردن 192م-3غ بمقدم أقل 1,5Mسداد5سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٢ متر مربع

    ٢٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات- استلام فوري -243م The Iris

    AK Circle logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ١٠٢٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مدينة العبور الحي التاسع من المالك مباشر

    Emak Realestate logo image

    شارع البستان, الحي التاسع, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 140م تحفه بزهراء المعادي

    sherwoods property logo image

    شارع جنات المعادي, المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140 م كامب شيزار (ش هليوبوليس)

    RE/MAX Avalon logo image

    كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٣٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كومبوند البروچ ١٣٢م اقرب استلام شهر١٢

    Eureka Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٤٣٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بزهراء المعادي داخل كمبوند كلوب تاون

    Chances Real Estate logo image

    كلوب تاون, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٦٩٢٬٥٠٠ جنيه

    أستلم فوري شقة أرضي بجاردن 230م- بيت الوطن مقدم35%

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٤٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى الرحاب فيو جاردن بالقرب من الخدمات

    Escan Group logo image

    شارع عمر بن الخطاب, الرحاب المرحلة الرابعة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي 3 غرف تشطيب كامل دقائق من طريق السويس

    Smartex logo image

    وادي الربيع, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٢٩٬٩٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3نوم في فورتي سكوير بالعاصمة وتقسيط 6 سنين

    Roots Real Estate logo image

    جولدن يارد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٩٬٣٨٩ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٨٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة على الطوب الاحمر للبيع بشارع الجمهورية الرئيسي

    شارع الجمهورية, المنصورة, الدقهلية

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل 204م في موقع مميز بمقدم 2.2

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ١٠٬٧٨٤ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة على الطوب الاحمر للبيع بتقسيم ابن زيد

    منطقة الزعفران, المنصورة, الدقهلية

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع