شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1066

52,272 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٠٬١٧٧٬٥٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك بفيو كامل علي نادي مروج في قلب سموحه

    RE/MAX Avalon logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    4

    ٢٣٦ متر مربع

    ٤٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه1203غرف فيو واجهه خارجيه استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقية للبيع هاى لوكس بالقرب من نادي الصيد

    Mas Egypt Real Estate logo image

    شارع نادي الصيد, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الحي العاشر 3غرف سعر لقطه

    الحي العاشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٤٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقية للبيع بالتقسيط المهندسين ش شهاب الرئيسى

    Mas Egypt Real Estate logo image

    شارع شهاب, المهندسين, الجيزة

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٣٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل كمبوند الباتيو اورو استلام فوري 3غرف

    Property Hills  One logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٧٬٢٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةريسيل متشطبةبالتكيفات فZED استلام فوري بأقل سعر

    Evergreen Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٥٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك في صواري بوليفارد استلام تشطيب كامل

    RE/MAX Avalon logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٥٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٤٢٠٬١٦٠ جنيه

    شقة للبيع 179 م سموحه (ذا وان) - فيو بلازا

    RE/MAX Avalon logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٤٧٬٠٤٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (3غرف) بنصف التمن في كمبوند تاج سيتي

    Falcon for Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٤٧٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٥١٬٠٠٤ جنيه

    شقة جاهزة للسكن تشطيب كامل في زيد إيست بالتقسيط

    New Avenue Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٧٠٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (3غرف+3حمام )بالقسط امتداد شارع الثورة

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند جاردينيا سيتي مدينة نص, زهراء مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٦٦ متر مربع

    ٢٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف ارضي بجاردن مميزه 157م بسعر لقطه في اويست

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٥٤٬١٤٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة حقيقية للبيع في النرجس الجديدة – استلام فوري

    Smart Location Group logo image

    اي انجل سيتي مول, النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٧٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٠٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة امامي أستلام فوري 3غرف مقدم أقل 1,5M بيت الوطن

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه للبيع ف ميفيدا بوليفارد-اقل سعر فالسوق

    ERE Investments logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ١٠٩٬٨١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه217م بيع في بوليفارد ميفيدا- استلام فوري

    ERE Investments logo image

3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ١١٠٬٥٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقة مميزة اطلالة مميزة علي الفيو بحرى

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٥١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك بفيو كامل علي نادي مروج في قلب سموحه

    RE/MAX Avalon logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    4

    ٢٣٦ متر مربع

    ٥٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن في مون ريزيدنس مفروشة بالتكييفات

    New Avenue Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم استلام فوري شقه متشطبه في كارمل سوديك

    Property  Hills. logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٢٥٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 220م - دور كامل - خصوصية تامة وفخامة

    Digital State logo image

    شارع المقدس القباري, الحديقة الدولية, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 146م برايم لوكيشن استلام فوري

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٦٬٣٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل من سعر السوق في سيتي جيت سافير جولف

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ١٣٧٬٣٩٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه3غرف فيو حمام السباحه استلام فوري بالجراج

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٠٬٩٠١ جنيه/متر مربع