شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1064

52,272 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 232م سموحة - كريستال تاورز

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٣٢ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 150م بحري ف جنه اكتوبر جاهزه للسكن من المالك

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3/4 تشطيب للبيع بتقسيم الجزيرة الرئيسي بطلخا

    طلخا, الدقهلية

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتاهاوس164م+28م روف للبيع فى الباتيو سولا الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٣٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - شارع المرشلي، الزمالك

    RE/MAX Al Mohager logo image

    شارع محمد مرعشلي, الزمالك, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٤٦٩٬٢٥٠ جنيه

    شقة فوري بالـACs+جاردن-16مليون كاش او 5مليون مقدم

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬١٨٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155م مسلسل 3 حدائق اكتوبر المربع الذهبي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٤٦٩٬٢٥٠ جنيه

    شقة فوري بالـACs+جاردن-16مليون كاش او 5مليون مقدم

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬١٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري ف الشيخ زايد بسعر مميز

    Property Hills Star logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة أمامي183م أمام النادي الاهلي مقدم30%سداد3سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٣ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مشطبه سوبر لوكس للبيع

    RE/MAX Al Mohager logo image

    شارع بهاء الدين قراقوش, الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع بحي الجامعة الرئيسي بالمنصورة

    حي الجامعة, المنصورة, الدقهلية

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم50% و اقساط حتى 7س أمتلك اي فيلا رووف بـ زايد

    Evergreen Properties logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيولاندسكيب للبيع بالمطبخ والتكيفات في MVHP

    Fortune Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٧٤ متر مربع

    ٥٦٬٩٣٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬١٢١٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك الآن في أفضل مواقعR7مع أقوى مطور عقاري

    Golden Vision logo image

    كاتالان, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع بجوار نادي الجزيرة و بالم هيلز

    Property Hills Star logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 175 متر للبيع بتقسيم حي الجامعة بالمنصورة

    حي الجامعة, المنصورة, الدقهلية

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع بتقسيم عمرو يونس بطلخا

    المنصورة, الدقهلية

    3

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ١٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    * شقه للبيع سبورتنج تاني نمره من البحر( مرخصه )

    Elite Groupe logo image

    سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مميزة جدا استلام فوري جمب مونتن فيو

    Property Hills Star logo image

    أبهى, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ١٧٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بإطلالة كاملة على النيل للبيع في الدقي

    RE/MAX Al Mohager logo image

    شارع النيل, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٢٩٨ متر مربع

    ١٥٦٬٧١١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم140متر شقة متشطبةبفيو لاند سكيب ف جنة اكتوبر

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع