شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1030

52,272 عقارات أخرى
  • 20

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف للبيع بالنرجس عمارات - العماره مسجله

    The Homies logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣١٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145م للبيع بنصف الثمن فى ذا ايكون بجوار AUC

    Impact Investments logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٦٣٤٬٣١٣ جنيه

    شقة ارضي بجاردن بإطلالة علي حمام سباحه

    Held Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٩٠٬٢٩٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٢٩٣٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شقة للبيع تشطيب راقي بالتقسيط بارك فيو

    Square Real Estate logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٢٤٬٣٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    امام بوابة 22 الرحاب شقة 150م بحرى قسط على 60 شهر

    متصدر

    بيتي للمقاولات logo image

    شمال الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه استلام فوري في بيفرلي هيلز

    Property Hills VIP logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بسعر لقطه 3نوم مساحه175متر فىb3فيو جاردن

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بجاردن ، بسعر متر : 17ألف و قسط 25 ألف شهريا

    Re/Max IBuild logo image

    ستاو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع في الخمايل المرحلة الثالثة

    I-Move logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى مدينتى B10 مساحه 116 متر  .

    Zone Properties . logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٧٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي b10 مساحته 140متر 3 غرف 2 حمام

    MA Ville logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شامل العفش 3نوم مساحه116متر فىb11تشطيب خاص

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٦٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة أمامي 162م - 3غرف بمقدم أقل من 1M سداد 4 سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٢٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٤٢٣٬٠٠٠ جنيه

    اتعاقد 5% وامتلك شقتك كاملة المرافق بفيو لاجونز

    New Home for Real Estate logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٨٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غ ف هايد بارك ع التسعين الجنوبي بمقدم 847ألف

    Summit Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ١١٥٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٧٬٦٣٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ماونتن فيو المستقبل سيتي

    متصدر

    Remax Today logo image

    ماونتن فيو مدينة المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦١٬٠٧٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم0%شقةبالمطبخ والتكييفات مباشرة على وصلةدهشور

    Square Real Estate logo image

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٤٨٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٠٩٨٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شقة للبيع بالتقسيط بارك فيو بأرقي موقع

    Square Real Estate logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٣٥٬٤٥٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة "سوبر لوكس" بفيو جاردن رائع - مدينة الرحاب

    Better Estate Investment logo image

    الرحاب المرحلة الأولى, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    149م3غرف كورنر فيو VIP ولوكيشن مميز بخصم10% جاهزه

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٬٥٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م للبيع في مدينتي B14 علي اكبر وايد جاردن

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة استثنائية في كومباوند النخيل - سقف عالي!

    The Homies logo image

    محور نجيب محفوظ, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للسكن الفوري فوري متشطبه في بيفرلي هيلز

    Property Hills VIP logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف متشطبه بالكامل للبيع بالم باركس بالم هيلز

    Driven Properties logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف استلام فوري متشطبه في بيفرلي هيلز

    Property Hills VIP logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٠٦ جنيه/متر مربع