شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1029

52,272 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ثاني نمرة من البحر للبيع في كامب شيزار

    RE/MAX Avalon logo image

    كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٠٬٢٤٩٬٣٨١ جنيه

    شقة استلام فوري بمقدم 10% في ميدتاون كوندو العاصمة

    Adviser Real Estate logo image

    ميدتاون كوندو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٨٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى الحى الثالث التجمع الخامس موقع مميز

    Escan Group logo image

    شارع رقم 47, الحي الثالث, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٠٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف أول شالية 3 غرف متشطب بدون مقدم وتقسيط 8 سنين !

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨١٦٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 2دق للنادي الاهلي-متاح تقسيط 10سنوات

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف للبيع 176م في ذا ايكون بالتجمع الخامس

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٣٢٬٣٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 130م من المالك الاصيل متشطبه تصلح للاستثمار

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة ثلاث غرف نوم للبيع موقع مميز جاهزة للسكن

    Country For Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٤٧٬٦٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 149م استلام فوري - تشطيب كامل

    Brick Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٣٬٦٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٥٩٬٥١٢ جنيه

    اقل سعر شقة في مشروع اي سيتي اكتوبر بمرحلة النادي

    Crown Stone Realty logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٩٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اول سكن لوكيشن بحرى مميز بالتقسيط مع البنك

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٤٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ارضي بجاردن217م اميز لوكيشين ف تاج سيتي

    Closer logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٥٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأطلالة بحر أستلم شالية 3 غرف متشطب صف أول لاجوون

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 158م للبيع في ذا ايكون امام هايد بارك مباشرة

    Closer logo image

3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٩٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأطلالة بحر أستلم شالية 3 غرف متشطب صف أول لاجوون

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ٥١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٨٤٬٧٠٠ جنيه

    الحق الفرصة و اشتري شقه متشطبة بالتكييفات و استثمر

    Premium Homes logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦١٬٢٧٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع، تشطيب كامل في أبراج زيد تاور الشيخ زايد

    Brokers Hub logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٨٤٬٨٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو بحري علي landscape متشطبة اقساط 15 سنه-تالالا

    Falcon for Real Estate logo image

    كليوباترا بالاس, الحي الخامس, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٤٬٩٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨١٦٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 2دق للنادي الاهلي-متاح تقسيط 10سنوات

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٦٬٠٥٠ جنيه

    هايد بارك جرينز-اقل سعر شقة 147م بموقع مميز للبيع

    YaKan Properties logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٤٠٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقه ريسيل فيو جانبي للسنترال مقدم 4.5 فقط

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٧٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأطلالة بحر أستلم شالية 3 غرف متشطب صف أول لاجوون

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأطلالة بحر أستلم شالية 3 غرف متشطب صف أول لاجوون

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي البحر الاحمر, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري ف جنه اكتوبر 130م باعلي نسبه تميز فوري

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه 3 غرف بكاش 7 مليون بنصف سعرها في طلالا

    Summit Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٥٥٬١١٨ جنيه/متر مربع