شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1035

52,272 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بـ Tamaya زايد 0% مقدم وقسط حتى 12 سنة

    Selection Code logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٣٬٨٣٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف موقع مميز في سوديك

    Selection Code logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٦٦٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة استلام سنة بتقسيط على 8 سنين

    Selection Code logo image

    بهجة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٤٦٬٥٦٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٨٦٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف في إيفر ويست استلام قريب محور 26 يوليو

    Selection Code logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٧١٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نصر في الواحه محور شينزو

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع رقم 3 - مدينة الواحة, مدينة الواحة, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل3غرف+ناني شاملة الجراج والنادي-ماونتن فيو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٦٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٨٤٬٧٠٧ جنيه

    شقة 3غرف متشطبة ف كيان بأقل سعر استلام فوري اقساط

    Selection Code logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٦٨٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة وجهه مميزة استلام قريب في E3 Zed West

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٧٣٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 167م كومباوند بالم هيلز الإسكندرية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٢٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٣٤٥٬٤٩٦ جنيه

    شقه بسعر مميز نصف تشطيب للبيع في-بلومفيلدز

    Brokerage Hub logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٢٩٬١٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مميز شقة للبيع موقع مميز داخل بادية بالم هيلز

    Brokers Hub logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٤٥٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن تايب مميز استلام قريب في كيان

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فاملي هاوس متشطبة بالكامل في ذا كراون

    Inn Properties logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٢٨٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه للبيع داخل كمبوند فلدج ويست تحفههههه

    El Marwa For Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٩٤٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع بسامية الجمل الرئيسي بالمنصورة

    تقسيم سامية الجمل, المنصورة, الدقهلية

    3

    1

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ( قسط على سنتين ) المعراج العلوى

    Rakaez Real Estate logo image

    مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٤٧٦٬٨٢٠ جنيه

    فرصة استثمارية مميزة في ماونتن فيو آي سيتي –التجمع

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٩٬٨٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٦٨٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة وجهه مميزة استلام قريب في E3 Zed West

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٧٣٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل- اكبر مساحه واقل سعر متاح في ماونتن بارك

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٦٨٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة وجهه مميزة استلام قريب في E3 Zed West

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٧٣٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في مدينتي نموذج 300 في B1 لقطه

    Top Cairo Real Estate logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٨٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن في موقع متميز للبيع.

    Country For Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٢٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبة بالكامل, ايستاون, القاهرة الجديدة

    Wdeals for real estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٨٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٦٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 146 م سموحة - كومباوند مروج

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٤٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200م للبيع باقل مقدم كمبوند جاليريا مون فالي

    Horizon Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع