شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1010

52,272 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاهزه للمعاينة 168 متر في كمبوند ماونتن

    Property Hills  One logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٩٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 195م | 3 غرف | حدائق اكتوبر | استلام فوري

    Aqar Dayem logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٥٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بيع استثمار فى المنطقة السادسة بالمربع الذهبي

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عبد الله ابن الطاهر, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ب سعر مميز بقرب المطار الجديد ب قسط ل 10 سنين

    إيرا نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالفرش في كمبوند ذا ادريس الشيخ زايد

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٦٣٬٤٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٧٣٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري الشروق البروج 3 غرف متشطب قسط 10س

    Property Hills  One logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٤٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره للبيع بموقع مميز واطلاله بانوراميه كامله

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٧٧٬٣٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فيو مفتوح 3 غرف ب كمبوند ذا ادريس

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٦٤٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٣٬٩٨٧ جنيه

    فرصة مميزة لشقة 3 غرف بصواري استلام فوري فيو نادي

    ICONIC logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٤٤٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 217م ألترا لوكس في قلب اللوتس الشمالية

    Al Fanar Development and project management logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٣٤٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة ٢٠٨متر بسعر مميز جدا جرين ٥ مباني ادريس

    جرين 5, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٣٠٬٢٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ارضي بحديقه 3 غرف في كمبوند ذا ادريس

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٧٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم هيلز القاهرة الجديدة | فوري

    Aqarpedia For Resale logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥٦٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٣٧٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه من city edge بتشطيب high end

    Falcon for Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٢٦٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٩٣١٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره للبيع-موقع مميز-اطلاله بانوراميه كامله

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٤٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره للبيع-موقع مميز-اطلاله بانوراميه كامله

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كامل التشطيب بلتكيفات والمطبخ فيو لاند سكيب

    Roots Development logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٨٧٬٩٥٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ب سعر مميز بقرب المطار الجديد ب قسط ل 10 سنين

    إلورا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحة و اقل سعر فيو مفتوح تشطيب كامل

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤١٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 240م كمبوند اتسوريا سوبر لوكس تسهيلات

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    استوريا بارك, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 3 حمامات للبيع في حدائق اكتوبر - مدينة 6 أكتوبر - الجيزة
    1

    شقة

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 175م مسلسل 6 موقع مميز

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في موقع مميز للبيع في بوليفارد

    One Estates Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٩ متر مربع

    ١٢٢٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع بمدينتي B8 بفيو جاردن رائع

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة متشطبة مساحة190م بالشيخ زايد

    property hills Elite logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في El Patio Oro – جولدن سكوير بسعر مميز

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٢٬٦٨٢ جنيه/متر مربع