شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1006

52,272 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٤٬٠٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة امامي أستلام فوري 3غرف مقدم أقل 1,5M بيت الوطن

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب كامل في جنة زايد 1

    RE/MAX Everest logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤٢٬٧٤٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بموقع متميز متشطبه بالكامل استلام فوري

    Assets Real Estate Investments logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٠٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٧٧٬٦٠٠ جنيه

    شقة 117م فى اشجار سيتي بمقدم 10% قسط علي 12سنين

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٤٥٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة B10 استلام فوري في موقع مميز و تشطيبات ممتازه

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن فاخرة جنوب الأكاديمية متشطبه فوري

    El Hefny Group logo image

    شارع الشيماء, المنطقة و, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نصر بجوار حي الوحه ومحور المشير

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مباشره علي الليك تشطيب سوبر لوكس

    All 90 logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 170 م كفر عبده (ابراج الظهران)

    RE/MAX Avalon logo image

    كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة متشطبة سوبر لوكس للبيع في كمبوند زايد

    Driven Properties logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مونتن فيو اي سيتي-شقة ارضي170م بجاردن75م موقع مميز

    YaKan Properties logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نصر بجوار حي الوحه ومحورالمشير

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةمميزة للبيع في الأندلس بجوار مدرسة النيل مباشرة

    Smart Location Group logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة شقة 155م بحري بالتجمع الأول متكرر فوري

    El Hefny Group logo image

    شارع بريد التجمع الاول, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قريب من الجامعه الامريكيه 3 غرف جاهزه للسكن

    Gaby's Homes logo image

    اكويا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٩٬٦٦١٬٠٠٠ جنيه

    شقة في كمبوند لوميا ريزيدنس R7 العاصمة مقدم 10%

    Adviser Real Estate logo image

    لوميا ريزيدنس, منطقة ار 7, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٣ متر مربع

    ٥٥٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة - في تاج سيتي – استلام فوري بسعر مغرى

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في مدينتي، منطقة B11، الدور الأرضي

    Top Cairo Real Estate logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل في جنة زايد 1

    RE/MAX Everest logo image

    جنة 1, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤٢٬٧٤٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع دايركت على اللاجون و بمقدم 15 % فقط

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | شقة في مدينتي B6 – دور رابع – 135 مترًا

    Top Cairo Real Estate logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع دايركت على اللاجون و بقسط حتى 8 س

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٨٥٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص شقة أستلام فوري في هضبة المعادي, بمقدم 50%

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاضيه للبيع بالمطبخ Al-Rehab, group 129

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع يوسف السباعي, الرحاب المرحلة الأولى, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٨٢٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٠١٬٣٥٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة بالكامل بالتكييفات ف الكارما كاى

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٤٣٬٣٩٢ جنيه/متر مربع