شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1007

52,272 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع3 غرف في الأندلس–التجمع الخامس تشطيب كامل

    Al Fanar Development and project management logo image

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى 6 أكتوبر بجوار مول العرب وماوتن فيو

    متصدر

    Crown Developments logo image

    بيت الوطن, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مونتن فيو اي سيتي-ارخص شقة 165م دايركت سنترال بارك

    YaKan Properties logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بالكامل بموقع مميز

    why solutions logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ١٤٤٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر للبيع في بالم هيلز القاهرة الجديدة |

    Aqarpedia For Resale logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٢٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 135متر للبيع 3غرف في دار مصر الأندلس–تشطيب خاص

    Al Fanar Development and project management logo image

3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب استلام فوري في ماونتن فيو بالتقسيط

    Property  Hills. logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٧٬٣٠١٬١٨١ جنيه

    شقة بمقدم 10% في لوميا ريزيدنس R7 العاصمة الإدارية

    Adviser Real Estate logo image

    لوميا ريزيدنس, منطقة ار 7, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٧ متر مربع

    ٤١٬٢٤٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع – البنفسج 6 فيلات تشطيب سوبر لوكس

    Al Fanar Development and project management logo image

    البنفسج 6, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٣١٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن- 163م-3غرف, بمقدم 30% سداد 3 سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 225 متر استلام فوري علي لاند اسكيب

    متصدر

    Spade consultancy logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٦٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى 6 أكتوبر بجوار مول العرب وماوتن فيو

    متصدر

    Crown Developments logo image

    بيت الوطن, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 214 م كمبوند ايست بارك سوبر لوكس بتسهيلات

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    ايست بارك, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ٣١٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بموقع متميز بأقل مقدم استلام فوري

    Assets Real Estate Investments logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٨٩٠٬٥٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف استلام فوري بسعر مميز وقسط على 3 سنين

    The Map Investments logo image

    سرايات القطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٤٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بالكامل في موقع مميز للبيع

    why solutions logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٤٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع–اللوتس الشمالية،استلام خلال 6 أشهر

    Al Fanar Development and project management logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 167م فى فيلدج ويست استلام 2026 فيو الفيلات قسط

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٦١٬٠٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٨٧٧٬٠٤٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات فى ايست فالى بالتقسيط حتى 9س

    Platinum Properties logo image

    شرق فالي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ١٠٤٬٢٩٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبر لوكس للبيع في الحي الثاني – الهضبة الوسطى

    Better Estate Investment logo image

    الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سموحة (خطوات ش ذكي رجب)

    RE/MAX Avalon logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٢٬١٦٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة B2 جاردن فيو استلام فوري في ارقي مراحل مدينتي

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B2, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٥٢٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٧١٣٬٧٥٠ جنيه

    مساحة كبيرة و لوكيشن مميز بسعر لقطة في بالم هيلز

    Boundless For Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٧ متر مربع

    ٣٢٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة من 3 غرف نوم بحمام سباحة للبيع في جونة شولان 2

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    شولان, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٦٥ متر مربع

    ١١٢٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 135م , شارع خالد بن الوليد , سيدي بشر

    Wealth Platinum logo image

    شارع خالد بن الوليد, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ١٩٬٦٠٧ جنيه/متر مربع