عقارات 5 غرفة نوم مفروشة للبيع في مصر, صفحة 6

849 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٢٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع صف اول ستاند ألون فيلا 5 غرف مفروشة جاهزة

    Oqood Investments logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٢٠٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره متشطبه بالكامل في التجمع بحديقه خاصه

    New Avenue Real Estate logo image

    قطامية ريزدنس, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ٨٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري متشطبه بالكامل في سوديك ايست

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٤٠١ متر مربع

    ٧٩٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دور اول علي حمام سباحة للبيع في هاسيندا باي

    Triple S Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣١٣ متر مربع

    ٥٥٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    منزل مزدوج

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع بالفرش ناصية

    Home Select for real estate logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٩٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • إيست فايل

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Sodic
    القاهرة,مدينة المستقبل

    1 - 5 غرفة

  • 19

    شقة

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين متشطب بحمام سباحه خاص بكمبوند بلاجيو

    East wing logo image

    بيلاجيو, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٩٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فى هاسيندا ريد مفروشه بالكامل تطل على البحر

    Trends Real Estate Egypt logo image

    هاسيندا ريد, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب بتكييفات استلام فوري في سيلفر

    متصدر

    Remax The Address logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ١١٤٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر فيلا بحمام سباحة خاص - هاسيندا باى

    Marina Home logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٦٠ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٥٬٥٢٤٬٠٠٠ جنيه

    شالية بحري ريسيل استلام قريب متشطب بالتكييفات

    Remax The Address logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٢٣ متر مربع

    ١١٤٬٤٥٧ جنيه/متر مربع

  • سكاي كابيتال فيو

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٣٢٠٬١٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Better House
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,R8

    3 - 5 غرفة

  • 26

    منزل مزدوج

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا استلام فورى للبيع تطل على البحر عين باي

    Trends Real Estate Egypt logo image

    العين باي, العين السخنة, السويس

    5

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    منزل مزدوج

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا للبيع برايم لوكيشن ارقي مشروعات Zayed

    Property Group logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاجون فيو فيلا للبيع في سي شيل الساحل الشمالي

    متصدر

    Conquer Properties logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل توين هاوس للبيع في بلاجيو برايفت بوول

    Prime Company logo image

5

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٣٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 267 متر تشطيب كامل بالفرش استلام فوري

    MD Signature logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٢٦٧ متر مربع

    ١٣٤٬٠٨٢ جنيه/متر مربع

  • جريان

    السعر عند الإطلاق:

    ١٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Nations Of Sky
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,جريان

    2 - 5 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا موقع مميز مرحلة الهاند فيلا مشروع بورتو

    Arsam Real-estate logo image

    هاند فيلا, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    5

    4

    ٢٠٣ متر مربع

    ٢١٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا استاند اللون في أليجريا علي الجولف

    Ammaier for real estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    7

    ٥٤٨ متر مربع

    ٥٢٩٬١٩٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مفروشة بحمام سباحة للبيع جراند هايتس

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٠١ متر مربع

    ٨٢٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ممفروشة بحمام سباحة للبيع في جراند هايتس

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٠١ متر مربع

    ٨٢٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بنتهاوس للبيع في كازا بيفرلي هيلز

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٢٥٧ متر مربع

    ٦٢٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • رملا أكاسيا

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٠٬٦٣٨٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    MARAKEZ
    الساحل الشمالي,راس الحكمة

    3 - 6 غرفة

  • 12

    شاليه

    ٢٥٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شالية بحري ريسيل استلام سنة متشطب بالتكييفات -5غرف

    Remax The Address logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٢٦ متر مربع

    ١١٢٬٩٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٥٬٥٢٥٬١٩٥ جنيه

    اقل سعر شالية بحري اول مصطبة عالبحر في سيدي حنيش

    Remax The Address logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٢٦ متر مربع

    ١١٢٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في أليجريا - سوديك

    RE/MAX Al Mohager logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣١٩ متر مربع

    ١٥٣٬٦٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٥٬٥٢٥٬١٩٤ جنيه

    شالية بحري برايم لوكيشن مميز ريسيل بأقساط - جاهز

    Remax The Address logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ١١٣٬٤٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة صف تاني ع البحر اعلي تبه فى غزالة باي

    TREX logo image

    غزالة باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٩٠ متر مربع

    ٢٤١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • شورز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Al Amar Group
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة,شورز الساحل الشمالي

    1 - 5 غرفة