عقارات 5 غرفة نوم مفروشة للبيع في مصر, صفحة 23

849 عقارات أخرى
  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري توين متشطب بالكامل فيو بحر بشكل كامل

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٣٠٧ متر مربع

    ٩٧٬٧١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مفروشة بالكامل بحمام سباحة للبيع

    Brokers Hub logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع بقرية مارينا 7 الساحل الشمالي .

    EnGaZ Real Estate logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا علي بحيرات مباشره بتشطيب خاص و مساحه كبيره

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    5

    5

    ٤١٠ متر مربع

    ١٧٠٬٧٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون للبيع في بالم هيلز بي كي وان

    Conquer Properties logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7+

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • مار باي راس الحكمة

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Al Marasem Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,مار باي

    2 - 5 غرفة

  • 18

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا اول صف بحيرة صخرية في مارينا ٥ فيو مفتوح

    MoveIn Egypt logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة للبيع في تاج سيتي – Tag Sultan

    تاج سلطان, الطريق الدائري, القاهرة

    5

    6

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية للبيع في مارينا 5 فيلا زمردة بحري

    Dark Real estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 310م صافي لوران - 2 نمرة من البحر

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    لوران, حي شرق, الاسكندرية

    5

    4

    ٣١٠ متر مربع

    ٥١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا 5 غرف نوم مستقلة و مفروشه بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    طيبة كومباوند, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٣٨٠ متر مربع

    ٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • إيلي صعب سجنيتشر فيلاز كايرو جيت من إعمار

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,كايرو جايت

    4 - 5 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة بحمام سباحه للبيع ف الشروق

    New Avenue Real Estate logo image

    النخيل, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ٨٢٠ م تشطيب راقي في كمبوند حياه ريزيدنس

    Arabia For Real estate logo image

    حياة ريزيدنس, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٨٢٠ متر مربع

    ١٠٩٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل ستاند الون متشطبه في ماونتن فيو راس الحكمه

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٦٧٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة في أب تاون كايرو مفروشة بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    ليفانا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    5

    6

    ٦٧٠ متر مربع

    ٢٤٩٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فندقية في مارينا ٥ بحمام سباحة اول صف بحيرة

    MoveIn Egypt logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • مصيف راس الحكمه

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٩١٦٬٢٨٨ جنيه

    خطط دفع
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,المصيف

    1 - 6 غرفة

  • 19

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا اول صف بحيرة رملية في مارينا ٦ فيو بحيرة

    MoveIn Egypt logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٢٠ متر مربع

    ٢٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مفروشة بالكامل في October Hills 2

    New Avenue Real Estate logo image

    اكتوبر هيلز, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 520م مباني الساحل الشمالي سيدى كرير

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    سيدي كرير, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    5

    3

    ٩٧٠ متر مربع

    ٢٢٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تربلكس للبيع بالمرغني، مصر الجديدة - فيو جاردن

    Bond & Key logo image

    شارع الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٦٠٣ متر مربع

    ٢٩٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للبيع فيلا في مارينا 5 الساحل الشمالي

    عقار مارينا logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • سيزر

    السعر عند الإطلاق:

    ٤١٬٠٦٤٬٦٩٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Sodic
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,سيزر ايلاند

    3 - 7 غرفة

  • 10

    دوبلكس

    ٥٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بفيو لاجون للبيع في مراسي مارينا فيوز

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٣٢٣ متر مربع

    ١٨١٬١١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس واسع للبيع في إيست شاير

    Conquer Properties logo image

    مجمع ايستشاير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٧٠٬١٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سراي بـ 9 مليون !!

    Conquer Properties logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٥١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لاجون بحمام سباحة خاص + كابين مميزة للبيع

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٤٦٠ متر مربع

    ١١١٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة+ كابين للبيع بإطلالة مباشرة على اللاجون

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٤٦٠ متر مربع

    ١٠٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • اسبن فيلاز كايرو جيت من اعمار

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,كايرو جايت

    3 - 5 غرفة