عقارات 5 غرفة نوم مفروشة للبيع في مصر, صفحة 14

849 عقارات أخرى
  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٣٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بحمام سباحة خاص للبيع في ليك فيو ريزدنس

    bnb logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٦٢ متر مربع

    ١٢٤٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بحمام سباحة خاص للبيع في ليك فيو ريزدنس

    bnb logo image

5

    5

    ٢٦٢ متر مربع

    ١٢٤٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري متشطبه بالكامل فيو على البحرللبيع

    Apart Real estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٥٢٠ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٦٠٬٨٨٤٬٠٧٠ جنيه

    فيلا للبيع في كومباوند أليجريا بشيخ زايد

    RE/MAX Al Mohager logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٧٣٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشة بالتكييفات في بيلاجيو بالتجمع الخامس

    New Avenue Real Estate logo image

    بيلاجيو, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٦٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • رافي

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٤٦٤٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Captain Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,رافي

    2 - 5 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشة بالتكييفات في بيلاجيو بالتجمع الخامس

    New Avenue Real Estate logo image

5

    6

    ٦٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    تاون هاوس

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Luxury Townhouse for Sale Allegria Compound

    iFound Property logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٤٤٠ متر مربع

    ١١١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٦٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في قطامية ديونز بفيو جولف

    Global Marketing Real Estate logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ١٬٦٠٠ متر مربع

    ١٦٤٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشة من النوع 5 بمكيفات هواء و حمام سباحة

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    هاسييندا وايت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٣٥٠ متر مربع

    ٣١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشه للبيع كمبوند هايد بارك,

    Brokerage Hub logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • فالي فيلاز بيل في من إعمار

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,بيل فى

    3 - 5 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 565م للبيع في ماونتن فيو السخنه افضل سعر وفيو

    Tradmark Real Estate logo image

    ماونتن فيو العين السخنة, ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    5

    6

    ٥٦٥ متر مربع

    ٤٧٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في لافيستا باي بالفرش في اول U تري البحر

    Egypt Best Properties logo image

    لافيستا باي, لافيستا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ١٠٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا 760م 5 غرف سي شيل تشطيب كامل + كابينة

    Apex Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس زاوية جاهز – أفضل إطلالة وأفضل سعر، جولف

    Properties-Today.com logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٣٤٣ متر مربع

    ٥٩٬٧٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون فوكا باي للبيع | صف أول علي البحر

    The Broker EG logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٢٦ متر مربع

    ٣٢٨٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • ذا استيتس ريسيدينس المرحله التانيه

    السعر عند الإطلاق:

    ١٥٬٨٧٥٬٣٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Sodic
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,ذا استيتس

    2 - 7 غرفة

  • 14

    فيلا

    ٥٩٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    فيلا جوهره اول صف بحر صريح لوكيشن مميز سعر فرصه

    Superior LLC renovation home & property management logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 5نوم يطل النوم والرسبشن بالكامل على نادى الصيد

    Nile House For Real Estate logo image

    شارع نادي الصيد, الدقي, الجيزة

    5

    6

    ٥١٠ متر مربع

    ٢٩٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة وكابين للبيع بإطلالة مباشرة على اللاجون

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٤٦٠ متر مربع

    ١٠٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع بالقرب من الجامعة الأمريكية

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    حى اسكان الجامعه الامريكية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٣٨٠ متر مربع

    ٩٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في اليجريا أول صف على الجولف

    Ammaier for real estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٥٥٠ متر مربع

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • سيتي جيت نيو كايرو

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Qatari Diar
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,سيتي جيت

    1 - 5 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بسعر أقل من سعر السوق، لاجون فيو

    Egypt Best Properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٥٢ متر مربع

    ٨١٬٣٤٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري مفروشة بالكامل للبيع في مراسي

    Master Mind Real Estate Services logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٦٨ متر مربع

    ١٦٠٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مفروشة بالكامل للبيع في مراسي

    Master Mind Real Estate Services logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٩٨ متر مربع

    ١٤٠٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بالفرش كامل مع حمام سباحة تطل على البحر

    Master Mind Real Estate Services logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٥٦٥ متر مربع

    ١٦٨٬١٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ٦ غرف تشطيب سوبر لوكس و مفروش بالاجهزة

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٤٣٧ متر مربع

    ١٠٩٬٨٣٩ جنيه/متر مربع

  • ذا فاليز

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٨٬٤٠٨٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Hassan Allam Holding
    القاهرة,مدينة المستقبل,ذا فاليز

    3 - 5 غرفة