عقارات 4 غرفة نوم مفروشة للبيع في مصر, صفحة 5

2,033 عقارات أخرى
  • 10

    تاون هاوس

    ٢١٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في بالم هيلز القاهرة الجديدة

    Conquer Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٧ متر مربع

    ٩٢٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سنيور شاليه للبيع في هاسيندا وايت

    Conquer Properties logo image

    هاسييندا وايت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في قرية أمواج، الساحل الشمالي – موقع

    sms for RealEstate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا متشطب بالكامل فيو مفتوح في مكسيم الشروق

    New Avenue Real Estate logo image

    مكسيم ريزيدنس, الحي الخامس, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٥١٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الاول البنفسج فيلات5

    شركة البحيري جروب logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٦٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • بارك فالي ليك

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    EFID Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    4 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع – سيتي فيو

    Houses and More For Real Estate logo image

    سيتي فيو, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    7

    ٨٥٠ متر مربع

    ٦٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع مميز مستقلة للبيع في ليك فيو

    AK Circle logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٥٣٠ متر مربع

    ١٨٨٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالفرش و الاجهزة فوري ريسيل بسعر لقطه

    clear scope logo image

    ماونتن فيو العين السخنة, ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    4

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٧٧٬٩٢٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون كورنر بحمام سباحه تشطيب الترا مودرن

    Spade consultancy logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٠٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز _ فيو علي الجولف

    X Hub logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤٨٠ متر مربع

    ٢١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • كيو باي

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Q Developments
    مطروح,العلمين

    1 - 5 غرفة

  • 11

    فيلا

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مفروش ، اقل من سعر السوق بالمطبخ و التكيف

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشة بالكامل استلام فوري ستيلا هليوبوليس

    New Avenue Real Estate logo image

    ستيلا هليوبوليس, طريق مصر إسماعيلية الصحراوي, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٥٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    منزل مزدوج

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس استلام فوري 470 للبيع في LVR

    AK Circle logo image

4

    6

    ٤٧٠ متر مربع

    ١٤٨٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر سنيور شاليه في ازها لاجون فيو استلام فوري

    Tradmark Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٢٧٤ متر مربع

    ٥٨٬٣٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هاسيندا ريد | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    هاسيندا ريد, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٤٠٩ متر مربع

    ١٧١٬١٤٩ جنيه/متر مربع

  • فيلدج دي لاكبيتال

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Palm Hills
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

    1 - 5 غرفة

  • 15

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول على البحر مفروشة بالكامل في امواج

    New Avenue Real Estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٧٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في اب تاون كايرو فيلا مستقله

    Country For Real Estate logo image

    رينا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    3

    ٣٦٥ متر مربع

    ٢١٠٬٩٥٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة سكنية متكاملة للبيع في مصر الجديدة موقع حيوي

    Better Estate Investment logo image

    البنفسج 12, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٦٥ متر مربع

    ٤٦٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس راقي 243 متر استلام فوري و إطلالة رائعة

    MD Signature logo image

    مول هايد بارك بيزنس, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٣ متر مربع

    ١٠٢٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة كبيرة – دوبلكس بارتفاع مزدوج

    Residia logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    6

    ٥٦٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • جي ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 4 غرفة

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس الترا سوبر لوكس استلام فوري في ليان

    New Avenue Real Estate logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٨٣ متر مربع

    ٩٨٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مفروش بالكامل علي اللاجون مباشرة

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ١١٤٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    2 فيلا فاخرة تشطيب عالي – جولف إكستنشن – ذا كراون

    Residia logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    2 فيلا فاخرة تشطيب عالي – جولف إكستنشن – ذا كراون

    Residia logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في امواج دور اول وثاني وروف خاص 180 متر

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • مونتانيا جاردنز

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٠٧٢٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 - 4 غرفة