عقارات مفروشة للبيع في مصر, صفحة 42

13,521 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٤٬١٧٤٬٩٩٩ جنيه

    شقة فاخرة مفروشة للبيع في ليك فيو ريزيدنس | ١٤٤م

    Circle Realestate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٨٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بورتو شرم الشيخ

    Eastmark logo image

    بورتو شارم, شرم الشيخ, محافظة جنوب سيناء

    1

    2

    ٥٥ متر مربع

    ٣٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه استلام فورى في كناري بيتش العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    كناري بيتش, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مفروشه بالكامل بالمطبخ جاهزة للاستلام

    New Avenue Real Estate logo image

    مينا 4, مينا, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٢٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحديقة خاصة للبيع في جريك

    Redefine logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ١٧٠٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • حياة ريجنسي ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    ADD Properties
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 2 غرفة

  • 12

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في جولف بورتو مارينا

    Eastmark logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٤٤٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه بينهاوس مفروش استلام فوري في هرم خفرع

    Arsam Real-estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    5

    4

    ٤٣٢ متر مربع

    ٢١٬٩٩٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٧٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في فيكتوريا مراسي بحري بحمام سباحة خاص بالفرش

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٩٧٤٬٩٩٩ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في ماونتن فيو هايد بارك | ١٣٣م

    Circle Realestate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٧٤٬٩٩٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لعشاق الفخامه والتميز بينتهاوس للبيع بمساحة 530م

    Arsam Real-estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    5

    4

    ٥٣٠ متر مربع

    ٢٤٬٥٢٨ جنيه/متر مربع

  • فلو

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٥٧٨٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    ZG Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,فلو

    1 - 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى سراى متسلمه ومتشطبه على حمام السباحة

    New Avenue Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش للبيع في باليميرا السخنة فيو مميز

    Arsam Real-estate logo image

    بالميرا بيتش, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالفرش ٢٠٠ م شارع عبد المنعم رياض مسجلة

    متصدر

    Top Level logo image

    شارع عبد المنعم رياض, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع بإطلالة مباشرة على اللاجون في ريفا

    Redefine logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣١٥ متر مربع

    ١٥٨٬٧٣٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في مراسي على اللاجون و حمام السباحة بالفرش

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٧٠ متر مربع

    ١٩١٬٤٨٩ جنيه/متر مربع

  • سيزونز ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Hassan Allam Holding
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,امتداد المستثمرين الشمالية,سيزونز ريزيدنس
  • 11

    شاليه

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في جولف بورتو مارينا

    Eastmark logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مودرن للبيع مريحه مع ارضيات خشبيه مفروشه

    Maadi Estate Agents logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحديقة واسعة مفروش للبيع ف بيانكي الساحل

    New Avenue Real Estate logo image

    بيانكي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 90م في جولف بورتو مارينا

    Eastmark logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٣٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر في مانجروفي | مفروش | دقيقتين من البحر

    New Avenue Real Estate logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ١٨٣٬٥٨٢ جنيه/متر مربع

  • لورا إيست فيلد

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٣٧٤٬٢٨٠ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة الشروق,الحي الثامن,المجاورة الاولي,طريق الشروق

    2 - 4 غرفة

  • 12

    شاليه

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش 124م للبيع في منتجع بالميرا السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    بالميرا بيتش, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٣٩٬١١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في جولف بورتو مارينا-الساحل الشمالي

    Eastmark logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٤٧٬٨٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية دور ثاني في منتجع دولفين بيتش للبيع بالسخنة

    Arsam Real-estate logo image

    دولفين بيتش, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا نموذج V للبيع في الرحاب — موقع مميز

    Marina Home logo image

    الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٤٥٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع -هايد بارك – مفروش بالكامل بسعر مغرى

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • سولاي ميزون إس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Living Yards Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,سولاي

    استوديو, 1 - 2 غرفة