عقارات مفروشة للبيع في مصر, صفحة 37

13,521 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 296م فوري مفروش بالكامل بتكييفات

    Aqar Misr logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    4

    ٢٩٣ متر مربع

    ٨٨٬٧٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في ماونتن فيو هايد بارك بـ 9 مليون!!

    Conquer Properties logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٤٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو لاجون للبيع في مارينا فيوز مراسي

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٢٤٦٬٣٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في جريك مراسي مفروش بالكامل

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٦٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مارينا فرونت مراسي بفيو مفتوح

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٢٢٠٬٤٧٢ جنيه/متر مربع

  • روك وايت

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٣٦٥٬٤٨١ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Rock developments
    القاهرة,هليوبوليس الجديدة,الحي التاسع,روك وايت

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شاليه

    ٢٨٬٢٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مارينا فرونت مراسي على اللاجون

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٢٢٢٬٢٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٥٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش فاخر للبيع في مارينا فيوز مراسي

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٢٨٠٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب للبيع في زيد إيست بـ7 مليون فقط!

    Conquer Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦٩٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في ماونتن فيو هايد بارك متشطبة

    Conquer Properties logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٦٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة على ناصية بمربع الوزرا شيراتون المطار 215م

    العقارية جروب logo image

    شارع سيد زكريا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٩٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • بارك فالي هايتس 3

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    EFID Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    4 غرفة

  • 10

    أي فيلا

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا للبيع في ماونتن فيو هايد بارك موقع مميز

    Conquer Properties logo image

3

    3

    ٢٧٨ متر مربع

    ٥٢٬١٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 54م بترخيص فندقي تشطيب كامل بالاجهزة فوري

    Aqar Misr logo image

    طريق النصر, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بترخيص فندقي كامل الأجهزة بجوار سيتي ستارز

    Aqar Misr logo image

    طريق النصر, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٢٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا بحمام سباحة خاص | بكمبوند لاروز التجمع

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    لاروز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    6

    ٣٧٥ متر مربع

    ٨٧٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو تشطيب فندقي بفرش وأجهزة بعائد إيجار فوري

    Aqar Misr logo image

    طريق النصر, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٠٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • حياة ريجنسي ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    ADD Properties
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 2 غرفة

  • 12

    منزل مزدوج

    ٣٤٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس بحمام سباحة خاص | بالقرب من جاردن8

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    بيلاجيو, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٣٥٠ متر مربع

    ٩٨٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 22

    دوبلكس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس مفروش بمدخل خاص وحديقة فوري قابل للتفاوض

    Aqar Misr logo image

    محور احمد شوقي, البنفسج 1, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٦٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع موقع مميز جدا متشطب - ليك فيو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٤٧٥ متر مربع

    ١٤١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه و مفروشه بالكامل بحمام سباحه - ليك فيو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

7

    7

    ٩٥٠ متر مربع

    ١١٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مارينا 1 مراسي على حمام السباحة

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٢١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • كوين لاند

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠٦٦٬٨٥٨ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,كوين لاند

    استوديو, 1 - 4 غرفة

  • 10

    شاليه

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في بلانكا مراسي مباشر على حمام السباحة

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ١٨٤٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي للبيع في فايا مراسي فيو مفتوح

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٠٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣١٬٨٠٧٬٩٥٠ جنيه

    فيلا للبيع في سيليا مراسي فيو بحر

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٤٨٠ متر مربع

    ٢٧٤٬٥٩٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوفت توين بثلاث غرف نوم، متوفرة للبيع في جون سوديك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٠٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علوي فيو مزدوج للبيع في ألتيا مراسي

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٢١٠٬٨٨٤ جنيه/متر مربع

  • جازال

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٦٤٣٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Legacy Estates Development
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 4 غرفة