شقق 2 غرفة نوم للبيع في الغردقة, صفحة 45

3,159 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٩٬٢٣٣٬٤٦٨ جنيه

    Pool View 2-Bedroom Apartment with Private Garden

    Hurghadians Property logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٢ متر مربع

    ٨٢٬٤٤١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٣١٬١٠٠ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه مساحتها 106 متر مربع غرفتين

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٦ متر مربع

    ٤٩٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شلالات الهمبرا - شقة واسعة بغرفتين بتصميم عصري

    Aka Group Real estate logo image

    شلالات الهامبره, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي 2 غرفة موقع مميز في فندر مارينا الجونة

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    فنادير مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٠٦٢٬٠٠٠ جنيه

    ملاذ عائلي: شقة غرفتين واسعة في إيبيزا باي

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    79م_استلام بعد4شهور_فيوالشارع الرئيسى_تشطيب كامل

    Alabtal Developer logo image

    بيسكو, منطقة الانتركونتننتال, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٧٩ متر مربع

    ٤٠٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Mesca Golf Town NOW in SOMA BAY

    Second Home Real Estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٦٠٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين و صالة 94 متر panorama sea view

    Hurghadians Property logo image

    ستوريا ديل ماري, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٤ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٥٦٬٣٢٠ جنيه

    شقة غرفتين مع رووف 0 مقدم علي 6 سنين

    Hurghadians Property logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٤٥٥٬٠٠٠ جنيه

    حقق حلمك من سكن راقي ومميز واعلي عائد استثماري

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٩٩٬٥٠٠ جنيه

    اسكن واستثمر في الهضة وحقق اعلي عائد من الربح

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠١ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬١٧٦٬٨٩٩ جنيه

    امتلك شقة واسعة 104م علي طريق الهضبة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٤ متر مربع

    ٤٩٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٦٢٦٬٦٦٦ جنيه

    104 متر غرفتين اطلالة بحر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٤ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 112م - 2غرفة وبالتقسيط

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٢ متر مربع

    ٤٩٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٢٢٢٬٦٠٠ جنيه

    98 متر غرفتين تصميم واسع

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٨ متر مربع

    ٧٣٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٢٣١٬١٠٠ جنيه

    استثمر في وحدة 106م باطلالة مزدوجة خلابة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٦ متر مربع

    ٤٩٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٤٣٠٬٢٣١ جنيه

    امتلك 86م بغرفتين قريبة من الخدمات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٥١٬٥١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة 2غرفة موقع مميز في شدوان الجونة.

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    منتجع شدوان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي مفروشة للبيع موقع مميز في شولان 1 الجونة.

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    شولان, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٨٧٬٥٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٩٠٤٬٠٩٠ جنيه

    غرفتين وصالة 116 متر - اكبر لاجون بسهل حشيش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٦ متر مربع

    ٧٦٬٧٥٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٥٦٦٬٨٠٠ جنيه

    غرفتين وصالة 118 متر - منتجع المانى - طريق القرى

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    وان سيفين ريزيدينس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٨ متر مربع

    ٧٢٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك غرفتين 120 م² بتصميم ذكي ومساحات مثالية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٨١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٣٧٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 83 م² غرفتين بجوار المطار

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر غرفتين 120 م² بعائد مضمون وموقع حيوي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٨١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز غرفتين 120 م² مع خدمات فندقية متكاملة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٨١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع