شقق 2 غرفة نوم للبيع في الغردقة, صفحة 48

3,159 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٦٬٥٧٢٬٠٠٠ جنيه

    106م بإطلالة مفتوحة على الممشى السياحي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٦ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٨٬١٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين وصالة باطلالة على البحر

    Hurghadians Property logo image

    ذا فيو, شارع شيراتون, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١١٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٧١٬٨٣٠ جنيه

    شقة غرفتين وصالة 94 متر تطل على الشارع

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٤ متر مربع

    ٤٥٬٤٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٨٥٦٬٠٩٦ جنيه

    2 bedroom apartment in Aqua Infinity Resort

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٢٨٬٨٤٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٨٤٤٬٩٥٢ جنيه

    2 bedrooms apartment for sale Aqua Infinity Resort

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٢٨٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٧٧١٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين-عقد اخضر-تشطيب كامل-تقسط 36 شهر

    Alabtal Developer logo image

    حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٧٧ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    الفخامة والراحة والموقع المميز

    Second Home Real Estate logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨١ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الآن وادفع لاحقًا | شقة غرفتين نوم

    Second Home Real Estate logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود امتلك شاليه صف أول علي لاجوون بدون مقدم!

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باطلاله ع البحر امتلك شاليه 2غرفه باقل سعر ع 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 2غرفه باطلاله علي البحر وقسط ع 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٦٠٥٬٦٠٠ جنيه

    شقة 104م بفيو بحر… رفاهية حقيقية ف كلان

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٤ متر مربع

    ٥٣٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٩٤٤٬٥٦٠ جنيه

    شقة 102م غرفتين دور أول بمساحة مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    لافندا بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠١ متر مربع

    ٥٨٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٥٤٬٤٠٠ جنيه

    شقة 104م بجاردن خاص وبالقرب من الخدمات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٠٤ متر مربع

    ٥٨٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٦٧٬٣٠٠ جنيه

    شقة واسعة 107م 2غرفة باطلالة مزدوجة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٥٣٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢٥٦٬٨٠٠ جنيه

    107م غرفتين وحديقة… حياة أوسع في كلان

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٥٨٬٤٧٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٢٣٬٥٢٠ جنيه

    شقة 76م غرفتين بتصميم عملي ومساحة مريحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    لافندا بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٥٦٬٥٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٦١٢٬٨٠٠ جنيه

    شقة 80م غرفتين بإطلالة مميزة على المسبح

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    لافندا بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٥٧٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٩٬٧١٢٬٥٠٠ جنيه

    مشروع ريفا بيتش فرونت – الغردقة خصم 25%

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٤١ متر مربع

    ٦٨٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٦٢٠٬٨٣٥ جنيه

    شاليه بغرفتين في سهل حيش خصم للكاش 30% او مقدم 0

    Hurghadians Property logo image

    ال بايو, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٦ متر مربع

    ٨٢٬٩٣٨ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٠٬٧٣١٬١٨٧ جنيه

    2 غرفة نوم حديقة | فيراندا سهل حشيش

    Hurghadians Property logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٥٬٨٤٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة مطلة مباشرة على البحيرة في سابينا جونة

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    سابينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة طابق أرضي مفروشة بالكامل مباشرة على البحيرة ،

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    سابينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬٥٥٦٬٨٠٠ جنيه

    غرفتين وصالة 118 متر - منتجع المانى

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    وان سيفين ريزيدينس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٨ متر مربع

    ٧٢٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم شاليه بدون مقدم وبأقل سعر وتقسيط 8 سنين !!

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١١٥ متر مربع

    ١٠٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع