شقق 2 غرفة نوم للبيع في الغردقة, صفحة 42

3,159 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٧٬٧٧٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة 91م غرفتين بالتقسيط في الموج ريزورت

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    صن رايز سيليكت جاردن بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٨٥٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٣٦٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة غرفتين 100 وابدأ استثمارك

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    قرية الياسمين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٧٧٢٬٨٠٠ جنيه

    امتلك 82م غرفتين بتصميم عصري

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٧٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٩٨٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة غرفتين 97 م قرب المارينا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٩٧ متر مربع

    ٨٠٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٠٥٤٬٨٥٠ جنيه

    فيو مسبح مباشر في شقة 101م غرفتين

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠١ متر مربع

    ٦٩٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٤٢٠٬٨٠٠ جنيه

    امتلك شقة 88م غرفتين بإطلالات جذابة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٦١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر شقة غرفتين 88 م مع أكوا بارك

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٩٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٢٢٢٬٦٠٠ جنيه

    امتلك 98م بغرفتين واستمتع بشاطئ خاص

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٨ متر مربع

    ٧٣٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٦٢٦٬٦٦٦ جنيه

    104م باطلالة بحر - بالقرب من الخدمات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٤ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٢٣٧٬٥٠٠ جنيه

    استثمر شقة غرفتين 105 م بجوار الفنادق

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٩٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٦٧٧٬٥٠٠ جنيه

    احجز شقة غرفتين 89 م داخل منتجع عالمي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٩٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٩٥٨٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقة غرفتين 85 م بتصميم ذكي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٨١٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٩٩٩٬٩٨٥ جنيه

    شقة 95 متر 2غرفة نوم بالدور الثالث بالممشى السياحي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ١٠٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٨٠٢٬٥٨٢ جنيه

    133م غرفتين بروف لرفاهية أعلى

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٥١٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٦٢١٬١٩١ جنيه

    شقة 128م غرفتين بجاردن خاصة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٥١٬٧٢٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٣٥٢٬٠٨٧ جنيه

    امتلك 128م + روف لإطلالة فريدة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٤٩٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٧٨٨٬٠٨٤ جنيه

    تاون هاوس 189م أسلوب حياة مختلف في الغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٥٧٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٨٦٦٬٤٩٣ جنيه

    امتلك بنتهاوس 132م+ 87م داخل منتجع راقي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٥٢٬٠١٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٧٤١٬٠٠٠ جنيه

    شقة 87م فيو مسبح رفاهية حقيقية في قلب الغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٤٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٢٣٣٬٥٦١ جنيه

    امتلك 132م بحديقة واسعة بالقرب من سينزو مول

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٥٤٬٧٩٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مكادي هايتس – فيو لاجون مباشر

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٧٩ متر مربع

    ٨٨٬٦٠٧ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٤٬٨٤٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين في أوراسكوم مكادي – تقسيط مميز

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ٧٩ متر مربع

    ٦١٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٨٤٣٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في مكادي هايتس – فيو مائي مباشر

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ٧٩ متر مربع

    ٦١٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شالية خطوات من البحر بأقل سعر اقساط على 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١١٣ متر مربع

    ١٢٦٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شالية على البحر والجولف بأقل سعر فى سوماباى

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع