شقق 2 غرفة نوم للبيع في الغردقة, صفحة 43

3,159 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شالية على البحر والجولف بأقل سعر فى سوماباى

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٢٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه صف أول علي لاجون وجولف متشطب بأقل سعر!

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه صف أول علي لاجون وجولف متشطب بأقل سعر!

    Egypt Best Properties logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٨٥٢٬٠٩٧ جنيه

    شقة 2 غرفة مطلة على اللاجون استثما في البحر الأحمر

    Rook Estate logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٣ متر مربع

    ٥١٬٧٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٧٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة واسعة بغرفتين بتصميم عصري

    متصدر

    Aka Group Real estate logo image

    شلالات الهامبره, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٥٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٣٣٧٬٥٥٧ جنيه

    2 غرفة الغردقة أتلانتس ريزورت استثمار عائد مرتفع

    Rook Estate logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢١ متر مربع

    ٥٢٬٣٧٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    2 bedroom apartment for sale in Noor City

    متصدر

    My Real Estate logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٣٣٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٥٤٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة غرفتين 92 م قرب الشواطئ

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥١١٬٢٠٠ جنيه

    احجز شقة غرفتين 76 م بخدمات متكاملة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٤٦٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥١١٬٢٠٠ جنيه

    احجز شقة غرفتين 76 م بإطلالة وسط المدينة رائعة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٤٦٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧١٢٬٥٠٠ جنيه

    امتلك شقة غرفتين بمساحة 75 م بموقع مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٤٥٥٬٠٠٠ جنيه

    استثمر شقة غرفتين 90 م بعائد مستقر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة من غرفتين في موقع مميز للبيع في فنادير مارينا

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    فنادير مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٥١١٬٢٠٠ جنيه

    سحر بلو كريست: غرفتا نوم بإطلالة لا نهاية لها

    متصدر

    Homes Bay logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٤٦٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٣٩٬٤٧٠ جنيه

    تنفس واستمتع: شقة فلورينزا مطلة علي المسبح

    Homes Bay logo image

    منتجع فلورنسا خمسين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٩٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٠٦٢٬٠٠٠ جنيه

    ملاذ عائلي: شقة غرفتين واسعة في إيبيزا باي

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة غرفتين | إطلالة على اللاجون | الجونة

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٢٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين تشطيب كامل في مكادينا رأس سوما

    New Avenue Real Estate logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٩٣٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرف | مفروشة بالكامل | واتر سايد

    Good Vibe Homes logo image

    واتر سايد, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ١٧٧٬٨٨٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٠٬٠٩٨٬٠٠٠ جنيه

    التسليم خلال سنتين، غرفتا نوم، تشطيب كامل، بحرى

    Crafters Real Estate logo image

    طريق نادي واستاد الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١١٣ متر مربع

    ٢٦٦٬٣٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٤٣٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ريسيل 78م فيو على البحر استلام فوري اقل مقدم

    Evergreen Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٧٨ متر مربع

    ٦٢٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين تشطيب كامل في مكادينا رأس سوما

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٩٣٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مودرن غرفتين في سوان ليك الجونة - إنكور

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ١٩٤٬٩١٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٤٬٤٣٠٬٢٣١ جنيه

    شقة غرفتين وصالة تطل على الشارع

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٥١٬٥١٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٨٬١٠٥٬٦٨٠ جنيه

    2 bedroos sea view apartment at Hurghada Heights

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٩٢٬١١٠ جنيه/متر مربع