شقق 2 غرفة نوم للبيع في الغردقة, صفحة 26

3,159 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٠٬٨١٣٬٤٤٠ جنيه

    امتلك غرفتين 117 م أمام سينزو مول مباشرة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٩٢٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٨١٣٬٤٤٠ جنيه

    استثمر غرفتين 117 م وخدمات فندقية كاملة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٩٢٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك غرفتين 85 م على طريق عرابيا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز غرفتين 85 م بجوار بالم ديميرت

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك غرفتين 85 م بإطلالة مفتوحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز غرفتين 89 م وسط مساحات خضراء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر غرفتين 85 م بموقع استراتيجي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في موقع متميز في مكادي، بدون دفعة أولى

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١١١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مكادي موقع مميزبالتقسيط بدون مقدم ز

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١١١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دبل فيو للبيع في سوما باى أفضل سعر5% مقدم.

    Egypt Best Properties logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١١٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي للبيع دايركت على اللاجون بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع صف اول على اللاجون و بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٧٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن للبيع في موقع مميز قريب للبحر بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٥١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إستلم شاليه Double view بحر ولاجون في مانجروفي

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ١٧٠٬٥٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ‎ شقة دور أرضي بحديقة 2غرفة موقع مميز في سيان جونة

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    سيان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٥٤٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة موقع مميز برووف للبيع في سيان الجونة .

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    سيان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين يجاردن دايركت لاجون-5%مقدم على 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٩٧ متر مربع

    ٧٤٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ١٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين يجاردن دايركت لاجون-5%مقدم على 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٩٧ متر مربع

    ٧٤٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين دايركت لاجون-5%مقدم على 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١٢٠٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين دايركت لاجون-5%مقدم على 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١٢٠٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شالية على البحر بأقل سعر من اوراسكوم متشطب

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ١١٠٬٠٩١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شالية فى سوماباى على البحر و الجولف بأقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١٢٠٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيش قريب من البحر فى افضل مشروع من اوراسكوم 0%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١١٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شالية بأقل سعر ومقدم 5%فى سوماباى على البحر

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١٢٢٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شالية على البحر من افضل مطورين البحر الاحمر

    Egypt Best Properties logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ١٤٦٬٧٢٨ جنيه/متر مربع