شقق 2 غرفة نوم للبيع في الغردقة, صفحة 29

3,159 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٧٬٥٧٩٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة علي طريق مجاويش السياحي 106م بغرفتين

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٧١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٣٦٣٬٥٠٠ جنيه

    امتلك وحدة 89م غرفتين بالتقسيط

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٧١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬١٠٦٬٥٢٠ جنيه

    امتلك شقه 88 متر غرفتين في الممشي السياحي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٠٨١٬٢٥٠ جنيه

    103م 2غرفة و2حمام تصميم عملي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٧٩٬٦٠٣ جنيه

    شقة 141م غرفتين بإطلالة على المدينة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٤١ متر مربع

    ٧١٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٨٧٨٬٠٦٥ جنيه

    شقة 133م غرفتين نوم في سكندك ريزورت

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٣٣ متر مربع

    ٧٤٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة غرفتين استلام فوري متشطبة بالفرش

    New Avenue Real Estate logo image

    جي كريبس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٢٦٬٣٧٢ جنيه

    شقة غرفتين للبيع في ذا فيو – الغردقة

    Knight properties logo image

    ذا فيو, شارع شيراتون, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٩ متر مربع

    ٦٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفتين بإطلالة بحر وPool بالممشى

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة في Riva Beachfront District – الغردقة

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢١ متر مربع

    ١٥٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٤٧٢٬٥٢٠ جنيه

    Hurghada Heights بالممشى السياحى بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٤ متر مربع

    ٤٧٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل بإطلاله على البحر و بقسط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع بموقع قريب للبحر بقسط يصل 7 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٧٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي للبيع دايركت على اللاجون بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٥١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٣٩٥٬٠٠٠ جنيه

    استثمار آمن بضمان قانوني | شقة 2 غرف طريق سهل حشيش

    El-Bedihy & Co logo image

    منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز 2 نوم متشطب بالكامل تقسيط 6سنوات

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلالة مفتوحة على البحر والجولف شقة غرفتين مقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ١٠٩٬٨٠٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام قريب لشقة غرفتين نوم بحديقة، تشطيب كامل

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٢٠٣ متر مربع

    ٧٨٬٨١٧ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بإطلالة مفتوحة على الجولف – تشطيب كامل-مقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١٢٠٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقخ جاهزه للاستلام اطلاله لاجون مقدم5% على 6سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر لشقة غرفتين نوم بإطلالة مباشرة على حمام

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٢١٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 نوم بجاردن 33 متر متشطب تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٧١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م _3غرف_ تشطيب كامل_قسط على 3سنوات_عقدأخضر

    Alabtal Developer logo image

    بوابه حجاز الابطال, حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٧٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري 2 نوم بجاردن متشطب سي فيو

    Towers Map logo image

    باى سنترال, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ١٣٩٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخره بإطلالة على البحر و بقسط يصل 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١٠٥٬٦٦٠ جنيه/متر مربع