شقق 2 غرفة نوم للبيع في الغردقة, صفحة 27

3,159 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة79م_أطلاله ممشي مجاويش-استلام خلال4 شهور

    Alabtal Developer logo image

    بيسكو, منطقة الانتركونتننتال, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٧٩ متر مربع

    ٤٠٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٧١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين 122م² للبيع في أورورا بالاس – الغردقة

    متصدر

    SQUARE9 logo image

    أرورا بالاس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة غرفتين 130م² في أورورا بالاس – موقع مميز

    متصدر

    SQUARE9 logo image

    أرورا بالاس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة برووف خاص وتقسيط مريح

    La Quinta logo image

    لاكوينتا هايتس, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين وصاله-فيو بانوراما بحر|الاحياء, الغردقه

    Hurghadians Property logo image

    حياه بيتش فرونت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٦٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٣٢٥٬٤٧٥ جنيه

    شقة فاخرة غرفتين نوم – إطلالة بحر وحمام سباحة

    Hurghadians Property logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٤٠٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٦٬٥٢٦٬٨٠٠ جنيه

    شقة فاخرة غرفتين نوم – إطلالة جبلية (الدور الثاني)

    Hurghadians Property logo image

    ماجرا الغردقة, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٤٨ متر مربع

    ٤٤٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أمتلك شقة مميزة في قلب الغردقة

    Utopia logo image

    شارع النصر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٣٠٬٦٣٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قل سعر لشقة غرفتين بإطلالة مباشرة على اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بموقع مميز قريب من البحر و بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه بالكامل مطله على اللاجون بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٧٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن للبيع مطله على اللاجون و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٥٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٩٦٦٬٧٥٠ جنيه

    أرخص شقة 2 غرفة بمشروع راقي | تقسيط 4 سنوات

    El-Bedihy & Co logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 نوم لاجون فيو تشطيب كامل تقسيط 5 سنوات

    Towers Map logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ١٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 نوم بجاردن 37 متر متشطب تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز 2 نوم متشطب تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٧٤٨٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 نوم متشطب بدون مقدم تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٧٨٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو البحر | استلام فوري | مكادي اوراسكوم

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٩٨٬٣٢٠ جنيه

    شقة 88 متر غرفتين بإطلالة على المسبح في الغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٩٠٬٨٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٤٥٬٣٨٩ جنيه

    شقة 76 متر غرفتين بإطلالة مميزة على المسبح

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٨٨٬٧٥٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك متشطبه بالكامل باطلالة على البحر في سوما باي

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٢٨٬٠٠٠ جنيه

    امتلك غرفتين في مبارك 6 76 م² بيئة عائلية آمنة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬١٩٤٬٠٠٠ جنيه

    استثمر غرفتين في مبارك 6 98 م² عائد مضمون

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٨ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك غرفتين في مبارك 6 76 م² حمام سباحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر غرفتين في مبارك 6 98 م² طلب عالي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٨ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع