شقق 1 غرفة نوم للبيع في الغردقة, صفحة 10

4,201 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ١٬٦٠٦٬٥٠٠ جنيه

    شقة 63م بأرخص سعر في الحجاز | الغردقة

    HPK logo image

    حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٧٦٨٬٨١٣ جنيه

    شقة غرفة بإطلالة بحر سهل حشيش الغردقة

    متصدر

    Knight properties logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٥٧٬٤٥٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع فيو عالبحر مباشرة استلام اخر السنه

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    ستوريا ديل ماري, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ١٠٩٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬٨٥٣٬١٦٨ جنيه

    penthouse مساحة 87 متر شايف البحر مع روف مساحتة 77

    Hurghadians Property logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٧ متر مربع

    ١٠١٬٧٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٤٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بغرفة واحدة مع حمام سباحة خاص مدفئ

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٥ متر مربع

    ١٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة واحدة أرضي و ٢ حمام في مانجروفي الجونة للبيع

    ابو تيج مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٩٤ متر مربع

    ١٥٩٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة واحدة أرضي و ٢ حمام في مانجروفي الجونة للبيع

    نيو مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٩٤ متر مربع

    ١٥٩٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيراندا شاليه غرفة نوم Pool view متشطب قسط 6 سنوات

    متصدر

    Towers Map logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٨٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٢٥٦٬٨٠٠ جنيه

    شقة فاخرة غرفة نوم في بورت غالب

    Ägypten Immobilien logo image

    بورت غالب, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٤٣٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٥٬٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق فاخرة بغرفة نوم واحدة دخول الشاطئ طوال العام

    متصدر

    Ägypten Immobilien logo image

    بورت غالب, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٧ متر مربع

    ٥٤٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٩٢٬٨٠٠ جنيه

    استوديو 51م تشطيب كامل إطلاله خلفيه

    Hurghadians Property logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥١ متر مربع

    ٥٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٧٣٣٬٠٤٣ جنيه

    احجز وحدتك الان بدون مقدم وتقسيط علي 5سنوات

    Hurghadians Property logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٧ متر مربع

    ١٠٠٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع فيو حمام سباحه مقدم يبدا من 10% فقط

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ١٢٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٤٤٬٣٧٥ جنيه

    1 bedroom pool sea view apartment La Gouna Resort

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه تشطيب كامل - Pool فيو -شاطئ خاص للمشروع

    Towers Map logo image

1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٨٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفه نوم تشطيب كامل بالتكييفات - موقع مميز

    متصدر

    Towers Map logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٨٤٬١٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز 1 نوم بفيو علي ال Pool - متشطب بالكامل

    متصدر

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٨٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥١٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه على البحر بمقدم 15% على سنتين ونصف

    El-Bedihy & Co logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥١ متر مربع

    ٦٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩١٤٬٠٠٠ جنيه

    شاليه سكاي بول وبحر - رفاهية بلا حدود في الأحياء

    El-Bedihy & Co logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٧٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٧٦٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة غرفة وصالة للبيع في أورورا بالاس الغردقة

    Concrete Real Estate logo image

    أرورا بالاس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بموقع مميز بالقرب من البحر و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ١٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بإطلاله على اللاجون و استلام خلال سنه

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بإطلاله على اللاجون و استلام خلال سنه

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بإطلاله على اللاجون و استلام خلال سنه

    Egypt Best Properties logo image

    منتجع شدوان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٣٬٨١٥٬٦٥٠ جنيه

    شقة غرفتين وصالة بفيو بانوراما على البحر لافاندا

    متصدر

    Rook Estate logo image

    لافندا بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٦٥٬٧٨٧ جنيه/متر مربع