شقق 1 غرفة نوم للبيع في الغردقة, صفحة 12

4,201 عقارات أخرى
  • 17

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضية إطلالة مباشرة على حمام االسباحة والبحر

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ١٣١ متر مربع

    ١٤١٬٢٢١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم يبدأ من مليون جنيه امتلك وحدتك بالغردقة

    The Icon Real Estate logo image

    مكادي ريزورت, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم يبدأ من مليون جنيه امتلك وحدتك في الغردقه

    The Icon Real Estate logo image

    مكادي ريزورت, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٦١٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة 1 غرفة | موقع مميز | مانغروفي ريزيدنس

    Good Vibe Homes logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٢٥٩٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك في أرقى المواقع الاستراتيجية بالغردقه

    The Icon Real Estate logo image

    مكادي ريزورت, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شفة 1غرفة للبيع في الكوثر بالقرب من الممشي السياحي

    Homes Bay logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة للبيع في اطلانتس, منتجعات الغردقة

    Eastmark logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٧ متر مربع

    ٥١٬٥٤٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٣٦٩٬٩٢٤ جنيه

    شقة للبيع في اطلانتس, منتجعات الغردقة

    Eastmark logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ١٢٣ متر مربع

    ٥١٬٧٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٤٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة غرفة وصالة 50 متر بالتقسيط

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬١٢١٬٣٥٠ جنيه

    شقه غرفه وصاله بشاطئ خاص| منطقة عرابيا

    Hurghadians Property logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٧٢٬٨٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٧٤٬٤٠٠ جنيه

    1 bedroom apartment pool view at Mark Resort

    Hurghadians Property logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٥٤٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٨٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه مساحتها 43 متر مربع فالكوثر

    Hurghadians Property logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو بالانتر مميز غرفه وصاله 65متر

    Home In Realestate logo image

    منطقة الانتركونتننتال, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٣٥٦٬٢٠٠ جنيه

    في الغردقة.. شقة غرفة وصالة بمقدم 25% وفيو بسين

    Knight properties logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٥٦٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو مميز غرفه وصاله 70متر بالكوثر القديم

    Home In Realestate logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمساحة 54 م² بفيو بحر في الغردقة

    HPK logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١٠٩٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 60 متر مميزة في الكوثر – الغردقة

    HPK logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٩٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم للبيع في أورورا بالاس 86م² بول فيو

    متصدر

    SQUARE9 logo image

    أرورا بالاس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في الجونة مفروشة بالكامل فيو على حمام سباحة

    New Avenue Real Estate logo image

    سكاراب, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٢٣٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم للبيع في أورورا بالاس 70م² بول فيو

    متصدر

    SQUARE9 logo image

    أرورا بالاس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بفيو علي ال Pool - تشطيب كامل - اقساط 6 سنين

    Towers Map logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٨٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٩٩٧٬٤٨٣ جنيه

    شقة للبيع بمساحة 86م² وحديقة 20م² – ماجويش

    HPK logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٥٨٬١١٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مطله على اللاجون و بأقساط على 5 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي غرفة مطله على اللاجون و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ١١٩٬٦٧٢ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفه وصاله - عقد اخضر - شاطي خاص - الممشي السياحي

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٠٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع