شقق 1 غرفة نوم للبيع في الغردقة, صفحة 7

4,201 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٤٬٣٤٦٬٢٥٠ جنيه

    امتلك 73م + حديقة خاصة | استثمر في مجاويش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٥٩٬٥٣٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٥٣٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 68م غرفة بإطلالة على البحر استثمر في مجاويش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٥٢٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٢٦٨٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدة 54م بغرفة فندقية علي طريق المطار

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بإطلالة مفتوحه و بقسط يصل 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ١٣١٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بإطلاله على اللاجون و استلام خلال سنه

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه للبيع بموقع قريب للاجون و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٨٣٬٥٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز غرفه نوم بفيو علي ال Pool - تشطيب كامل

    Towers Map logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٨٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 63م بحر وحمام سباحة بشاطئ خاص وتقسيط 5 سنين

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٥٣٬٢٠٠ جنيه

    شقة أنيقة غرفة نوم واحدة + حديقة في تريفانا

    Homes Bay logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٦٠٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬١٢١٬٣٥٠ جنيه

    بمقدم 30% واستلام فوري شقة في سكانديك وتقسيط على3س

    Rook Estate logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٧٢٬٨٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٣٦٬١١١ جنيه

    خصم الكاش 2.2 مليون | شقة 1 غرفة فيو بحر كالا

    متصدر

    Rook Estate logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٨٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٤٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 98م بفيو حمام سباحة في منطقة مجاويش

    HPK logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٨ متر مربع

    ٥١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة 60 متر على الجاردن الغردقة

    Knight properties logo image

    ستوريا ديل ماري, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٩٨٥٬٠٩٨ جنيه

    شقة مميزه 73م بسهل حشيش مقدم 15% بمنتجع فيراندا

    Hurghadians Property logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٩٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٩١٠٬٨٥٠ جنيه

    شقة 74م بموقع مميز وسط البلد استلام 2026 وخصم 20%

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٣٩٬٣٣٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٩٦٢٬٥٧٥ جنيه

    ستوديو للبيع مساحته 45 متر مربع فيو حمام سباحه

    Hurghadians Property logo image

    ثري كورنرز رويال ستار بيتش ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٦٥٬٨٣٥ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٥٬٩٨٩٬٩٨٤ جنيه

    شقة غرفة نوم واحدة بإطلالة بحر وحمام سباحة

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩١ متر مربع

    ٦٥٬٨٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٤٨٩٬٠٤٠ جنيه

    شقة غرفة 86 متر AlDau Strand الغردقة

    Knight properties logo image

    الداو ستراند, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٩٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬١١٢٬٠١٠ جنيه

    فرصة 1BR Pool View بالممشى

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٥٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٤٠٥٬٦٠٠ جنيه

    غرفة وصالة بإطلالة بحرية في لاجونا الأحياء

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٢٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    Studio with sky pool view at Marvento Beach Resort

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤١ متر مربع

    ٧٦٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٨٤٠٬٨٠٠ جنيه

    غرفة بحديقة في تريفانا مجاوِيش، استلام اخر السنه

    Rook Estate logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٤٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٤٬٠٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة 70 متر على البول والممشى الغردقة

    Knight properties logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٨١٣٬٨٠٨ جنيه

    شقة غرفة على البول والبحر الغردقة

    Knight properties logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩١ متر مربع

    ٦٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٥٢٣٬٣٣٣ جنيه

    شقة غرفة في مشروع Clan – مجاويش

    HPK logo image

1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٥١٬٨١٣ جنيه/متر مربع