شقق 2 غرفة نوم مفروشة للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 3

109 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة مطلة مباشرة على البحيرة في سابينا جونة

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    سابينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة طابق أرضي مفروشة بالكامل مباشرة على البحيرة ،

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    سابينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٧٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    2 bedroom apartment with private garden in Makadi

    My Real Estate logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١١١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تاوايا، سهل حشيش.

    HPK logo image

    توايا, بالم هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١٢٠٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٨٬٨١٥٬٨٨٤ جنيه

    شقة فاخرة غرفتين نوم بإطلالة على البحر في أندلسية،

    Second Home Real Estate logo image

    الاندلسية, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٣٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • دوا في مكادي هايتس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,مكادي,مكادي اوراسكوم

    2 غرفة

  • 9

    شقة

    ١٤٬٦١١٬٣٦٠ جنيه

    شقة فاخرة غرفتين نوم بإطلالة بانورامية على البحر–

    Second Home Real Estate logo image

    ازورا ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٢ متر مربع

    ١٤٣٬٢٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين وتر سايد فيو مباشر علي لاجون دور اول

    منتجع شدوان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢٢٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 88م مميزة ف كمباوند هب -استلام فوري - بالتقسيط

    متصدر

    SAMA Real Estate Investment logo image

    الغردقة هب, منطقة الانتركونتننتال, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بالفرش فيو علي البحر

    Realm Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ١٤٧٬٢٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين أرضي في أبو تيج مارينا الجونة

    Grey Parrot Realty logo image

    ابو تيج مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • توبان الجونة

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,جزر توبان

    2 غرفة

  • 17

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | شقة فاخرة في سهل حشيش

    RE/MAX Al Mohager logo image

    منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٩٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٨٣٥٬٠٠٠ جنيه

    Cozy 2 bedroom apartment for sale in Mubarak 6

    My Real Estate logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٤٣٬٥٧٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة سكنية مميزة بغرفتي نوم في كمبوند الداو هايتس

    Second Home Real Estate logo image

    الداو هايتس, طريق يوسف عفيفي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٩٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين وتر سايد فيو مباشر علي لاجون دور اول

    واتر سايد, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    For sale 2 bedrooms south Marina El Gouna

    مارينا الجنوبى, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٢٠٦٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • ذا فيو ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 30
    المطور العقاري
    Egyptian Kuwaiti Developers (EKD)
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,شارع شيراتون,ذا فيو

    2 غرفة

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع داخل Fanadir Bay – جاهزة للسكن

    HPK logo image

    فانادير ريزورت, القصير, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    For Sale Duplex Penthouse El Gouna- Abu Tig Marina

    ابو تيج مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    For sale 2 bedrooms in Kafr downtown El gouna

    كفر الجونة - داونتاون, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بانوراما سي فيو الهلال ارقي مواقع الغردقه

    منطقة الهلال, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٩٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك بالفرش باقل سعر مسحة 100 متر

    متصدر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ريف تاون

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى,ريف تاون

    2 غرفة

  • 18

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفتين وصالة 86 متر - بانوراما سى فيو-شاطئ خاص

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٧٥٬٥٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفتين ارضي للبيع في سيان الجونة جولف فيو

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ١٨٥٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرفة | تشطيب كامل | G Cribs

    Good Vibe Homes logo image

    جي كريبس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٤٢٨٬٨٦٥ جنيه

    شقة غرفتين (93 متر) للبيع في سيلينا باي الغردقة

    ROI For Real Estate logo image

    سلينا باي, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٦٩٬١٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه 100متر غرفتين دور اول

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع