شقق 2 غرفة نوم مفروشة للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 2

109 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٠٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    ‎شقة مفروشة بروف للبيع يري البحر في أبو تيج مارينا

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    ابو تيج مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ١٤٦٬١٥٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام، مفروشة بالكامل، على اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر بإطلالة مباشرة على حمام السباحة – مفروشة

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٥٦٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اسبلنادا فى قلب الممشى السياحى صف اول على البحر

    Hurghada View Real Estate logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ١١٠٬٢٣٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة غرفتين بفيو حمام سباحة في منطقة الإنتر

    HPK logo image

    منطقة الانتركونتننتال, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٧ متر مربع

    ٦١٬٨٥٥ جنيه/متر مربع

  • ستوريا ديل ماري

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Castello
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منتجعات الغردقة,ستوريا ديل ماري

    2 غرفة

  • 16

    شقة

    ١٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للاستلام – مفروشة بالكامل – إطلالة اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٥٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٥٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو كامل علي البحر في افضل موقع بسهل حشيش

    HPK logo image

    الاندلس ريزيدنس, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١٤٢٬٣١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬١٢٢٬٠٥٥ جنيه

    شقة جميلة للبيع في Gravity Hotel & Aqua Park Hurgh

    Second Home Real Estate logo image

    سمرا باى, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٨٦٬٠٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود، شاليه بإطلالة مزدوجة للبيع، استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام، مفروشة بالكامل، على اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • اطلانتس

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٨١٩٬٣٧٥ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Castello
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منتجعات الغردقة,اطلانتس

    2 غرفة

  • 16

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام مفروشةإطلالة مباشرة على اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٥٦٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تري البحر غرفتين مفروشة للبيع في نيو مارينا .

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    نيو مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٨٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقه غرفتين مفروشه اقساط على 6 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ١٩١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقه غرفتين مفروشه اقساط على 6 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ١٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٩٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة حصرية غرفتين نوم بإطلالة على حمام السباح

    Second Home Real Estate logo image

    الداو هايتس, طريق يوسف عفيفي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٩٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • هوليداي بارك ريزورت

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Al Karma Developments - Hurghada
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة

    2 غرفة

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة موقع مميز برووف للبيع في سيان الجونة .

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    سيان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة غرفتين استلام فوري متشطبة بالفرش

    New Avenue Real Estate logo image

    جي كريبس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ذات عائد استثماري خطوات من الشاطئ

    Ägypten Immobilien logo image

    اورينتال كوست, مرسى نقاري, مرسى علم, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقخ جاهزه للاستلام اطلاله لاجون مقدم5% على 6سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين وتر سايد فيو مباشر علي لاجون دور اول

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٦١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • إديلما ريزورت

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Anchor - Real Estate Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منطقة سهل حشيش,إديلما

    2 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرف | مفروشة بالكامل | واتر سايد

    Good Vibe Homes logo image

    واتر سايد, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ١٧٧٬٨٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة 2غرفة موقع مميز في شدوان الجونة.

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    منتجع شدوان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي مفروشة للبيع موقع مميز في شولان 1 الجونة.

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    شولان, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٨٧٬٥٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مباشرة على البحيرة في جوبال لاجون الجونة

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    جوبال لاجون, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ١٧٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٢٥٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع مباشرة على البحيرة في جوبال لاجون

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    جوبال لاجون, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ١٦٨٬٨٨٥ جنيه/متر مربع

  • الداو هايتس

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٠١٢٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Al DAU Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,طريق يوسف عفيفي,الداو هايتس

    2 غرفة