بيوت و فلل للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 6

1,380 عقارات أخرى
  • 13

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم أستلم فيلا متشطبة 4 غرف بأطلالة بحر !!

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٢٤٧ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم أستلم فيلا متشطبة 4 غرف بأطلالة بحر !!

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٢٤٧ متر مربع

    ١٣٤٬٨١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٥٬٦١٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في صف ثاني على البحر 5 غرف في فانادير سيفرونت

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    فنادير سي فرونت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    7

    ٤٠٠ متر مربع

    ٢١٤٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا من طابق واحد للبيع بحمام سباحة خاص- أنشنت هيل

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    التل القديم, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٧٦٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطوتين للبحر grand villa بفيو خاص خصوصيه 100%

    Falcon for Real Estate logo image

    ابو تيج مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٠٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا مستقلة صف اول على البحر مع استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا مستقلة باطلالة ساحرة على البحر وتقسيط8س

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا من طابق واحد بحمام سباحة خاص في أنشنت ساندز

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٤١٢٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ‎فيلا مستقلة 4غرف موقع مميز في أنشينت سادنز الجونة

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٢٦٥ متر مربع

    ٤٧١٬٦٩٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استلام فوري فيلا متشطبه بمكادي هايتس فيومميز

    Egypt Best Properties logo image

5

    4

    ٢٩٤ متر مربع

    ٦١٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٧٬٣٧٣٬٥٠٠ جنيه

    فيلا بسعر مميز 5 غرف | فيراندا سهل حشيش

    HPK logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    3

    ٢٨٤ متر مربع

    ٩٦٬٣٨٥ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٢٧٬٣٧٣٬٥٠٠ جنيه

    فيلا من 5 غرف نوم | مسبح خاص | حديقة خاصة

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    5

    ٢٨٤ متر مربع

    ٩٦٬٣٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا للبيع بأقل سعر على البحر0%مقدم-اوراسكوم

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيتك علي البحر اطلاله مميزه - تشطيب كامل فيو خيالي

    Falcon for Real Estate logo image

    ابو تيج مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٢٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سوما باى بسعر لقطة تقسيط بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٧٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سوما باى ويست تقسيط 7 سنين بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ١٩٦٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع صف اول على البحر و بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا للبيع بإطلاله على اللاجون و بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٦١ متر مربع

    ١٢٤٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٢٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا للبيع بإطلاله على اللاجون و بقسط 8 سنين

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٣٠٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر برايم تاون هاوس دايركت عل اللاجون ف مكادي

    Evergreen Properties logo image

    مكادي ريزورت, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٧٥٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو البحر فيلا بجاردن 372م فيو لاجون دايركت ريسيل

    Evergreen Properties logo image

3

    4

    ١٨٤ متر مربع

    ١٠٥٬٩٧٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٥١٬٠٩٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة 6 غرف للبيع في North Bay بإطلالة لاجون

    Homy Real Estate logo image

    نورث باي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    6

    7+

    ٢٨١ متر مربع

    ٥٣٧٬٧١٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس 2 نوم متشطب بالكامل تقسيط 5 سنوات

    Towers Map logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ١١١٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٩٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 3 نوم بجاردن 112م متشطب تقسيط 5سنوات

    Towers Map logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ١١٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب Luxury - فيـو البحر مباشرة - قرب المارينا

    Falcon for Real Estate logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع