بيوت و فلل للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 3

1,380 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    0% مقدم تاون هاوس 3 غرف بإطلالة بحر وتقسيط 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي البحر الاحمر, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل بسعر أقل من سعر السوق في ماكادي

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    4

    ٢٩٤ متر مربع

    ٥٧٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا أول صف 5 غرف إطلالة مفتوحة وتقسيط على 8 سنين.

    Egypt Best Properties logo image

5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٩٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا أول صف 5 غرف إطلالة مفتوحة وتقسيط على 8 سنين.

    Egypt Best Properties logo image

5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٩٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    0% مقدم تاون هاوس 3 غرف بإطلالة بحر وتقسيط 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • باي سنترال ريزيدنس سوما باي

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى,باى سنترال

    4 غرفة

  • 12

    فيلا

    ٢٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 3 غرف فيو بحر كامل للبيع تقسيط 8 سنوات!!

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ١٤٢٬٢٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود فيلا بإطلالة بانورامية على البحر تقسيط 8

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٧٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلاك بإطلالة لاجون كامل التشطيب | أقل سعر !

    Egypt Best Properties logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 3 غرف فيو بحر كامل للبيع تقسيط 8 سنوات!!

    Egypt Best Properties logo image

    التل القديم, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ١٤٢٬٢٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود فيلا بإطلالة بانورامية على البحر تقسيط 8

    Egypt Best Properties logo image

    التل القديم, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٧٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • ريف تاون

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى,ريف تاون

    2 - 4 غرفة

  • 15

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا على البحر واللاجون بمقدم 5% علي 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبه مطلة ع البحر واللاجون بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢١٬٣٩٩٬٩٩٩ جنيه

    امتلك فيلا للبيع خطوات من البحر فى سوماباى 5%مقدم!

    Egypt Best Properties logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢١٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا للبيع خطوات من البحر فى سوماباى 5%مقدم!

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢١٧ متر مربع

    ٩٩٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٦٠٠ جنيه

    امتلك فيلا للبيع خطوات من البحر فى سوماباى 5%مقدم!

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٠٬٩١١ جنيه/متر مربع

  • نوتيلوس

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى

    3 - 5 غرفة

  • 21

    فيلا

    ٢١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دايركت على البحر فى افضل مشاريع البحر الاحمر!

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم هتمتلك فيلا في الجونه باطلاله علي البحر

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٢٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة غرفتين اطلالة على البحر في ميسكا سومابا

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ٣٥٨ متر مربع

    ٦٤٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر فيلا فاخرة و إطلالة بحرية، بالتقسيط على 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    وادى جبال, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ١٧٧٬٥١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك فيلا على البحر فى نيو جونة

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ١١٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • نورث باي - الجونة

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,نورث باي

    3 - 6 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا على البحر الاحمر بدون مقدم فى نيو جونة

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    6

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٥٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشة بالكامل | Jamaran سهل حشيش

    متصدر

    HPK logo image

    جماران, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٠٧٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٢٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فيلتك متشطبة بأطلالة بحر وبتقسيط 8 سنين ؟!

    Egypt Best Properties logo image

4

    5

    ١٦٧ متر مربع

    ٧٦٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأطلالة بحر 4 غرف أقرب أستلام وبمقدم 5% فقط !

    Egypt Best Properties logo image

4

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأطلالة بحر 4 غرف أقرب أستلام وبمقدم 5% فقط !

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • سوماباي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى

    2 - 5 غرفة