بيوت و فلل للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 8

1,380 عقارات أخرى
  • 15

    فيلا

    ٧٤٧٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه علي البحر، قسط 700الف، السعر ٢٠ مليون

    متصدر

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٧٤٧٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه علي البحر، قسط 700الف، السعر ٢٠ مليون

    سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٧٤٧٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه علي البحر، قسط 700الف، السعر ٢٠ مليون

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس على البحر في موقع مميز 0 %مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع صف اول على اللاجون و بقسط يصل 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٢٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بإطلاله على الشاطئ و بقسط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى الجونة الجديدة بأقل سعر و بدون مقدم!

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٢٢٣ متر مربع

    ١٠٣٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا بموقع قريب للشاطئ بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٦١ متر مربع

    ١٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا للبيع بإطلاله على البحر و بقسط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٢٩٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دفعة أولى ٥٪ فقط! القسط الأول بعد ٩ أشهر

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع على البحيرة مباشرةً في سيان جونة

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    سيان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٤٥٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بأقل سعر متشطبة ف مكادي البحر الاحمر

    Falcon for Real Estate logo image

    جاز مكادينا, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ١٢٠٬٧٧٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٧١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مباشرة على لاجون البحر مع عرض مميز

    Apart Real estate logo image

    ابو تيج مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا بإطلالة ع البر مباشرة على كريستال لاجوون

    Apart Real estate logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 4 غرف متشطب , مطل علي البحر سعر قديم باقساط !

    Egypt Best Properties logo image

    التل القديم, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ١٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 4 غرف متشطب , مطل علي البحر سعر قديم باقساط !

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٧١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري مطل علي البحر في سوما سعر قديم !

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٣٧٠ متر مربع

    ٥٤٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بتقسيط 8 سنين ! أقرب أستلام فيلا بأطلالة بحر 3 غرف

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي البحر الاحمر, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ١٧٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق بأقل سعر فيلا فاخره للبيع على البحر 7سنوات !!

    Egypt Best Properties logo image

4

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٦٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على فيو البحر واللاجون متشطبة 0%مقدم-اوراسكوم

    Egypt Best Properties logo image

4

    5

    ٢٤٥ متر مربع

    ٩٥٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا على البحر و الجولف بمقدم 5% فى سوما باى

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٣٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدوده فيلا للبيع متشطبه بالتقسيط علي 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٢٩٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز فيلا صف اول من ترافكو بمقدم 5% فى افضل مشاريع

    Egypt Best Properties logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    5

    ٢٧٣ متر مربع

    ١٩٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا على البحر دايركت متشطبة بمقدم5%راس سوما

    Egypt Best Properties logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة 3غرف بخصم 20% متشطب+تكييفات في سوماباي

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٣٧٠ متر مربع

    ٤٣٬٢٤٣ جنيه/متر مربع