بيوت و فلل للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 7

1,380 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ١١٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 4 غرف مطلة على البحر في فنادير باي 2

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    خليج فنادير 2, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٣٢٠ متر مربع

    ٣٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب Luxury - فيـو البحر مباشرة - قرب المارينا

    Falcon for Real Estate logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    3

    ١٧١ متر مربع

    ١٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فيو على البحر متشطبه بقسط على 8 سنين .

    Apart Real estate logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٩٣ متر مربع

    ١٠١٬٠٣٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Sea View قُرب مارينا اليخوت - بسـعر خيالي

    Falcon for Real Estate logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ١٧٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك بإطلالة بحر كاملة التشطيب | لونش جديد !

    Egypt Best Properties logo image

    سوما كوڤز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفخم فيلا بحمام سباحة على البحر في الجونة الجديدة

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ١٦٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فريدة من نوعها بحمام سباحة خاص في قلب البيت

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبه مطلة ع البحر واللاجون بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا على البحر واللاجون بمقدم 5% علي 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول للبيع باطلالة مميزة و اقل مقدم - فوري

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه جاهز باقل سعر و باطلالة مزدوجة مميزة

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ١٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز أكبر فيلا في سوما باي بإطلالة مزدوجة رائعة

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اخر فيلا 3غرف باطلاله مميزه ع البحر بأقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ١٥٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا ع البحر ف افضل لوكيشن واقل سعر ف مكادي.

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ١٤١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة بإطلالة بانورامية على البحر وعلى لاجون

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا صف اول باطلالة مميزة و اقل سعر بمقدم 5%

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٤٩٬١٠٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 5 غرف في Siyalمكادي هايتس بتقسيط 8 سنه

    HPK logo image

5

    3

    ٢٤٩ متر مربع

    ١٩٧٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا فاخرة في لاكوينتا هايتس

    La Quinta logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    6

    5

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥٤٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣١٬٣٨٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 3 غرف في Siyal مكادي هايتس بتقسيط 8 سنوات

    HPK logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٩٦٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 4 غرف في Siyal مكادي هايتس بتقسيط 8 سنوات

    HPK logo image

4

    4

    ١٩٢ متر مربع

    ٢٠٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استلام قريب فيلا متشطبه بالبحر الاحمر علي 8س

    Egypt Best Properties logo image

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٧٥٬٤٧٣٬٥٩٠ جنيه

    فيلا بإطلالة بحرية للبيع في جميران، سهل حشيش.

    ROI For Real Estate logo image

    جماران, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    7+

    7

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٢٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بالمكادي هايتس الغردقة وبول خاص

    Zein for real estate logo image

    تيا هايتس مكادي باي, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا في مكادي بمقدم 10% و اطول مده اقساط

    Egypt Best Properties logo image

4

    5

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٧٤٧٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه علي البحر، قسط 700الف، السعر ٢٠ مليون

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٬٧٣٥ جنيه/متر مربع