عقارات للبيع في محافظة البحر الاحمر

15,177 عقارات أخرى
  • 19

    شقة

    ٣٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 75 متر بإطلالة على البسين الهضبة الغردقة

    Knight properties logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٣١٦٬٢٣٢ جنيه

    استلام خلال 20 شهر | 2غرفة 150م فيو علي حمام سباحه

    Rook Estate logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٨٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬١٥٧٬٢٦٣ جنيه

    استوديو في منتجع لا بيلا، الممشى السياحي

    ROI For Real Estate logo image

    منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٦١٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٣٬٣٩٩٬٢٨٦ جنيه

    على الممشى مباشرة | 2 غرفة 88م وقسط على 4 سنين

    Rook Estate logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٣٨٬٦٢٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬٥٢٥٬٠٨٦ جنيه

    ستوديو 64م بتراس خاص علي حمام السباحة استلام فوري

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    منتجع فلورنسا خمسين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٥٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • مكادي هايتس

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,مكادي,مكادي اوراسكوم,مكادي هايتس

    1 - 5 غرفة

  • 9

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين 140م مرايا الجونة اطلالة مباشرة ع بول

    سيان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٢٬٩٨٨٬٦٠٠ جنيه

    وفر 527 ألف كاش! | 1 غرفة فيو مسبح في الممشى

    Rook Estate logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٤٨٬٩٩٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٢٤٠٬٣٠٠ جنيه

    استوديو 50متر pool view فىLA GOUNA RESORT بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

    منتجع لاجونا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٤٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٣٢٩٬٤٧٥ جنيه

    شقة غرفتين و صالة 85 متر pool view فى Hurghada

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٥٠٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٧١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر مميز في توايا، سهل حشيش

    HPK logo image

    توايا, بالم هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ١٠٠٬١٤٩ جنيه/متر مربع

  • ماكادينا

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Travco Properties
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,مكادي

    1 - 4 غرفة

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اخر شاليه فوري دوبل فيو+اول سكن في سوما باي

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٤ متر مربع

    ٨٧٬٧١٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 90 متر للبيع في الكوثر في الغردقة بعقد اخضر

    HPK logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة 2BR في ماكادي هايتس – المرحلة الأولى

    HPK logo image

    مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضية ب فيو علي الجاردن في منطقة مكادي

    HPK logo image

    مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬١٤٣٬٥٠٠ جنيه

    شقة بالفرش مع فيو بحر في Scandic – الغردقة

    HPK logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٧ متر مربع

    ٩٣٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • سوماباي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى

    2 - 5 غرفة

  • 7

    شقة

    ٧٬٠٦٣٬٨٠٠ جنيه

    شقة غرفتين فيو جانبي على البحر – سيلينا باي

    HPK logo image

    سلينا باي, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٧٥٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٦١١٬٦٠٠ جنيه

    شقة بمساحة 59 للبيع في Selena Bay بالغردقة

    HPK logo image

    سلينا باي, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٧٨٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 57 متر مع جاردن خاصة في مكادي

    HPK logo image

    مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٦١٬٤٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3غرف ريسيل 126م استلام فوري باقل مقدم

    Evergreen Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٤٣٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 26

    دوبلكس

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    Pool view duplex for sale in Jewel Makadi

    My Real Estate logo image

    جيويل مكادي, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • مارينا جيت ألماظة رأس سوما

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Travco Properties
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة

    3 - 4 غرفة

  • 14

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ثلاث غرف وصالة 115 متر Street view ب LA CASA

    Hurghadians Property logo image

    الغردقة هب, منطقة الانتركونتننتال, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٣٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدتك على البحر بشاطئ خاص تبدأ بـ10% مقدم

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متميز سي فيو بمقدم 15% - متشطب بالكامل

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١١٩٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 400 الف امتلك شاليه متشطب - Pool فيو

    Towers Map logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٧٦٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيراندا | شاليه غرفتين بجاردن خاصه - متشطب بالكامل

    Towers Map logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • أورورا بالاس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Square 9 Developments
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منتجعات الغردقة,أرورا بالاس

    استوديو, 1 - 2 غرفة